+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Ochranné fólie a tvrzená skla pro Lenovo Tab M10 10.1

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Ochrana pro každý z 10 palců

Novinka od čínského Lenova, tablet Lenovo Tab M10 nabízí desetipalcový displej. I přes poměrně malou tloušťku přístroje, necelý 1 cm, se toto číslo spolehlivě postará o to, aby tablet prakticky nešel držet jednou rukou. Proč to všechno uvádíme? Čím hůře je tablet manipulovatelný, tím snadněji se může stát obětí nějaké nehody. Předejděte podobným případům. Pro tablet Lenovo Tab M10 jsme připravili fólie na displej i ochranná skla, které se postarají o jeho delší životnost.

Ochranné sklo nebo snad fólie na tablet?

Oba tyto doplňky spojuje celá řada společných vlastností. Ochranné sklo i ochranná fólie v naší nabídce jsou ošetřené oleofobní vrstvou, která zabraňuje výskytu otisků prstů. To je v případě velkého displeje nezanedbatelná výhoda. Skla i fólie na displej si dokáží poradit s oděrkami, škrábanci i špínou. Některé starší vrypy dokonce dokáží vyplnit a zakrýt. My vám však doporučujeme si to neověřovat. Tablet vydrží nejdéle jako nový, pokud ochranný povlak získá bezprostředně po jeho pořízení. Jaký je však mezi nimi rozdíl? Jednoznačně v ceně. Do té se totiž promítá tvrdost použitých materiálů. Ochranná fólie dosahuje na stupnici tvrdosti materiálů třetího stupně. To představuje dostatečnou ochranu na většinu běžných nástrah. Sklo na té samé škále stoupá až na devátou příčku. Kromě dalšího mechanického poškození se dokáže vypořádat i s následky pádu. Pokud k němu dojde, sklo do sebe pohltí jeho energii a rozbije se namísto obrazovky.

Lenovo Tab M10 (10,1) pro celou rodinu

V případě obrazovky hovoří výrobce o 10,1 palcovém 10bodovém vícedotykovém kapacitním displeji s rozlišením FHD (1 920 × 1 200 pix) a technologií IPS. Díky nabízeným balíčkům jde o perfektní rodinný tablet. Balíček pro děti dodá bezpečí při prohlížení obsahu. Reproduktory s prostorovým zvukem, dobré rozlišení i baterie zajistí zábavu na dlouhé hodiny, což oceníte například na cestách.