Ochranné fólie a tvrzená skla pro Lenovo Tab E10

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ochranné sklo či fólie na displej jsou víc než rámeček

Na tabletu Lenovo Tab E10 si jako první všimneme poměrně masivního rámečku. Je tak široký, že když bude tablet držet v rukou například malé dítě, nebude se svými prstíky téměř vůbec muset obrazovky dotýkat. To však v žádném případě neznamená, že by byl displej v bezpečí. Jak by mohl, vždyť je o více než 3 palce větší než běžný displej mobilního telefonu! Základní ochranu mu sice poskytuje pohyblivé křídlo knížkového pouzdra, které jste jistě moudře pořídili, ovšem ponechat obrazovku bez samostatného zabezpečení by příliš moudré nebylo. Naštěstí je tu vaše Etuo.cz a přichází s nabídkou skla či fólie na tablet Lenovo Tab E10 v kvalitním provedení a za dobrou cenu.

Více či méně tvrdě

Tvrzená ochranná skla na tablety doporučujeme všem, kdo na displeje svých přístrojů kladou větší nároky. Na Mohsově škále tvrdosti materiálů dosahují skla devátého stupně z deseti možných. Nic tvrdšího na ochranu obrazovky v současné chvíli neexistuje. Vyplatí se všude tam, kde tablety omylem vyklouzávají z ručiček a padají na zem. Sklo prokazuje spolehlivé vlastnosti právě v případě pádů přístrojů. Dokáže do sebe totiž pojmout energii pádu a rozbít se namísto přístroje. Proti běžnému poškození funguje stejně spolehlivě, jako cenově dostupnější ochranná fólie. Zamezuje škrábancům, oděrkám i špíně. Díky oleofobní vrstvě, kterou jsou tyto doplňky ošetřené, nebudou na tabletu Lenovo Tab E10 zůstávat nevzhledné otisky prstů.

Hlavně s rozumem

Tablet Lenovo Tab E10 nabízí 10,1", kapacitní IPS LCD displej s rozlišením 1 280 × 800, 149 PPI a 16 milióny barev. To je dost i na ten nejbarevnější seriál o jednorožcích, jaký mohou vaše děti sledovat. K tomu si přičtěte kvalitní zvuk. Tablet Lenovo Tab E10 představuje rozumnou investici. Ještě rozumnější však je pojistit ji nákupem ochranných doplňků, které mu maximálně pomohou prodloužit životnost.