Ochranné fólie a tvrzená skla pro Huawei Y8p

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 179
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Nenápadná tvrzená ochranná skla na mobil Huawei Y8p i lehké folie na displej

Pro smartphone Huawei Y8p jsme v e-shopu Etuo.cz připravili různorodé ochranné prostředky. A nechybí ani ty pro ochranu displeje před poškozením. Vybrali jsme vysoce kvalitní tvrzená ochranná skla na mobily Huawei Y8p. Nicméně nechybí ani jednoduché pružné folie na displej. Ochranné folie na mobil Huawei Y8p jsou vlastně velmi měkké a pružné plastové membrány s jednou samolepicí stranou. Ideálně kopírují tvar a rozměry přední části mobilu Huawei Y8p. S trochou šikovnosti je snadno přilepíte přes celou přední stranu. Ochranná folie od toho okamžiku chrání obrazovku mobilu Huawei Y8p. Pro jejich měkkost ale počítejte pouze s ochranou před drobnými oděrkami a nečistotami. Pokud pro mobil Huawei Y8p hledáte intenzivnější ochranu, jsou tady připravena tvrzená ochranná skla na mobily Huawei Y8p. Jsou z velmi tvrdého plastu, který svou tvrdost získal díky vysoké molekulární hustotě. Tvrzené ochranné sklo na mobil Huawei Y8p dosahuje tvrdosti 9H na Mohsově stupnici. Ochranné sklo se také lepí na celou přední stranu mobilu Huawei Y8p. Nicméně díky jeho tvrdosti umí mobil Huawei Y8p ochránit i před poškrábáním ostrým kovovým hrotem.

Průhledné ochranné sklo na mobil Huawei Y8p šetří peníze i nepříjemnosti

Velký displej mobilu Huawei Y8p je bohužel stále velmi zranitelný. Bohužel stále stačí špatný pohyb, nechtěný pád, nebo jen střet s klíči v kapse a může dojít k jeho poškození. Nejčastěji jsou to drobné odřeniny a prasklinky, které znamenají jen nepříjemnosti. Ale pokud se vám po povrchu mobilu Huawei Y8p rozběhne pavouk prasklin, může být škoda fatální. Mobil Huawei Y8p tím ztrácí nejen obraz, ale také pohodlné ovládání. Někdy může být nutná i úplná výměna displeje mobilu Huawei Y8p. A ta vyjde i na několik tisícovek.

Chytrý mobil Huawei Y8p

Mobil Huawei Y8p je moderní, krásný a má zajímavou výbavu. Bohužel ale i mobil Huawei Y8p stále postrádá možnost využít Google.