Ochranné fólie a tvrzená skla pro Huawei Y7 Pro (2019)

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 194
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ochranné sklo pro Huawei Y7 Pro (2019) je velký pomocník

Smartphone Huawei Y7 Pro (2019) patří k moderním telefonům s obrovským displejem. Obrazovka 6,26 palce má rozlišení HD+ a to nabízí spoustu možností. Užijete si focení i prohlížení fotek, video rozhovory, ale i pohodlnou práci v aplikacích. Pro vaše pohodlí a udržení displeje bez škrábanců jsou připraveny doplňky pro smartphone Huawei. V e-shopu etuo.cz najdete tvrzená ochranná skla na mobily, sklo-folie i folie na mobil Huawei Y7 Pro (2019). Všechny výrobky jsou od výrobců, kteří si zakládají na kvalitě a precizní práci. Ochranné sklo i folie na displej jsou vyrobeny v rozměrech telefonu Y7 Pro (2019). Mohou ho tak ideálně chránit. Montáž na telefon je jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. U každého z výrobků je návod. Ochranné sklo navíc výrobci dodávají s praktickými pomůckami pro montáž.

Folie na displej Huawei Y7 Pro (2019)

Věčná otázka: Investovat a koupit relativně dražší tvrzené ochranné sklo na mobil nebo ušetřit a koupit jen folii na displej. Odpověď je jednoduchá. Folie na mobil ochrání obrazovku telefonu Huawei Y7 Pro (2019) pouze před běžnými oděrkami a nečistotami. Doporučujeme ji, pokud máte telefon v kvalitním obalu na mobil, který chrání i celou přední stranu. Ve všech ostatních případech se vyplatí malá investice. Ochranné sklo není finančně náročné. Pokud stále váháte, zjistěte si, kolik stojí výměna displeje na vašem telefonu Y7 Pro (2019). Ochranné sklo je pro obrazovku něco jako průhledné brnění. Ochrání ji před ostrými předměty, prachem i nečistotami.

Ultra tenká Huawei Y7 Pro (2019)

Smartphony Huawei Y7 (2019) a Huawei Y7 Pro (2019) se od sebe liší především vybaveností a rozlišením kamer fotoaparátů. Hardwarové vybavení mají velice podobné. Pohání je stejný procesor SnapDragon 450 s 8 jádry. Základní paměť je 32 GB a dá se rozšířit až na 512 GB. Zato hlavní fotoaparát Huawei Y7 Pro (2019) má rozlišení 16 MPx a selfie kamera 8 MPx.