Ochranné fólie a tvrzená skla pro Huawei Y6S

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 194
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Tvrzená ochranná skla na mobily Huawei Y6s i lehké folie

Smartphone Huawei Y6s má poměrně velkou dotykovou obrazovku a tak potřebuje dobré zabezpečení před poškrábáním nebo popraskáním. Základem je stále kvalitní obal na mobil Huawei Y6s, nicméně jsou dostupné i doplňky, které chrání přímo dotykovou obrazovku. V e-shopu Etuo.cz jsme pro vás nachystali tvrzená ochranná skla na mobily Huawei Y6s, ale také oblíbené jednoduché folie na displej. A záleží pouze na vašem životním stylu a preferencích, jaký typ doplňku pro mobil Huawei Y6s vyberete. Folie na mobil Huawei Y6s jsou základem. Ochranná folie je tenká, pružná a také relativně měkká. Její tvrdost je pouze 3H, takže můžete očekávat ochranu před drobnými oděrkami či nečistotami. Tvrzená ochranná skla na mobil Huawei Y6s jsou trochu něco jiného. Chrání telefon i před velmi ostrými kovovými hroty. Navíc při pádu telefonu Huawei Y6s na zem umí obrazovku ochránit, před popraskáním. I když pádu bohužel zabránit nedokáží.

Ochranné sklo na mobil Huawei Y6s je jako průhledný pancíř

Proč vlastně investovat peníze do ochranného skla na mobil Huawei Y6s? Protože nehody se stávají pořád a výměna displeje telefonu Huawei Y6s je drahá. Takto jednoduché to je. Tvrzená ochranná skla skutečně dokáží ochránit displej telefonu Huawei Y6s i při větších nehodách. A stále je jednodušší vyměnit ochranné sklo na mobil Huawei Y6s, než hledat servis, kde vám vymění celou obrazovku. Navíc taková oprava není vůbec levnou záležitostí. Víte, že může přijít i na několik tisícovek? Cena ochranného skla je vedle toho zanedbatelnou investicí.

Chytrý telefon Huawei Y6s

Smartphone Huawei Y6s je dalším z řady dostupných telefonů od renomované značky Huawei. Za velmi příznivou cenovku získáte telefon se solidní výbavou, fotoaparátem s 13 MPx a opravdu velkým displejem. Úhlopříčka dotykového displeje mobilu Huawei Y6s má 6,09 palce. Ve výbavě mobilu Huawei Y6s nechybí ani populární čtečka otisku prstu.