Ochranné fólie a tvrzená skla pro Huawei MediaPad M6 8.4

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 194
×
Výrobce / Série 1
×
Typ / druh 2
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ochranná skla i folie na tablet Huawei MediaPad M6 8.4

I když je tablet Huawei MediaPad M6 8.4 menších rozměrů, stále potřebuje ochránit citlivý dotykový displej. Připravili jsme proto pro vás výběr kvalitních doplňků, které cíleně chrání celou dotykovou obrazovku tabletu Huawei MediaPad M6 8.4. V kolekci jsou tvrzená ochranná skla na tablety Huawei MediaPad M6 8.4 i jemné folie na displej. Ochranná skla jsou zcela čirá, mají příjemně oblé hrany a jsou velmi tenká. Mají pouhých 0,35 mm. Jejich vysoce tvrdý materiál vede ideálně energii dotyku prstu. Proto nijak neomezují ovládání tabletu Huawei MediaPad M6 8.4 ani požitek ze skvělého obrazu. Ochranné sklo na tablet jednoduše nalepíte. Další možností jsou jemné folie na tablet Huawei MediaPad M6 8.4. Ochranná folie je vyrobena z tenkého plastu, který na tablet jednoduše nalepíte.

Ideální ochrana tabletu Huawei MediaPad M6 8.4

Dotykový displej tabletu Huawei MediaPad M6 8.4 je potřeba chránit. Proč? Protože opravy displeje, nebo dokonce jeho výměna jsou velice drahé. Mohou vyjít i na několik tisícovek. A to pak může výrazně zasáhnout do vašeho rozpočtu. Navíc budete čelit nepříjemnostem s odevzdáváním tabletu do servisu. Ochranné sklo je topem v zabezpečení křehkého dotykového displeje tabletu Huawei MediaPad M6 8.4. Je velice tvrdé. Jeho tvrdost dosahuje až 9H na Mohsově stupnici. Díky tomu, mu neublíží ani ostrý kovový hrot. Na druhé straně folie na tablet Huawei MediaPad M6 8.4 je ekonomickou variantou, pokud nechcete zatěžovat peněženku. Jednoduše ji na obrazovku nalepíte. Ochranná folie chrání pouze před běžnými oděrkami a nečistotami.

Malý, ale výkonný tablet Huawei MediaPad M6 8.4

Tablet Huawei MediaPad M6 8.4 má pouhých 8 palců. Nicméně nabízí plnou škálu výkonu, stejně jako jeho větší bratr. Můžete tak přehrávat videa, fotit nebo brouzdat na internetu, ale zároveň těžit z jeho kompaktních rozměrů. Tablet Huawei MediaPad M6 8.4 se pohodlně vleze i do menší kabelky nebo batůžku.