Ochranné fólie a tvrzená skla pro Huawei Mate 30

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 179
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Tenké folie i pevné ochranné sklo na mobil Huawei Mate 30

Pro krásný telefon Huawei Mate 30 máme v e-shopu Etuo.cz připravenou celou základní výbavu. Nesmí v ní chybět ani tvrzená ochranná skla na mobily Huawei Mate 30 nebo folie na displej. Vše od prověřených dodavatelů, kteří si stejně jako my zakládají na kvalitních trvanlivých materiálech a precizním zpracování. Tvrzená ochranná skla na mobily Huawei Mate 30 jsou vyrobena z tvrdého plastu. Zní to možná zvláštně, ale je to tak. Je to plast, který má vysokou molekulární hustotu. A právě ta zařídila jeho vysokou tvrdost, která dosahuje až 9h. Odolá i hodně tvrdým materiálům. Ochranné sklo je tenké, absolutně čiré a má speciální povrchovou úpravu. Když je ochranné sklo přilepené na mobilu Huawei Mate 30, prakticky ho nezaznamenáte. Skvěle vede energii dotyku prstu a tak se mobil stále stejně dobře ovládá. Folie na mobil Huawei Mate 30 je tenká membrána, která poskytuje základní zabezpečení.

Proč investovat do ochranného skla na mobil Huawei Mate 30

Důvod je zcela prostý. Protože stačí velice málo a displej telefonu Huawei Mate 30 může být poškozený. Pryč je pak krásný obraz, všechny úžasné funkce a radost z nového mobilu. Přichází nepříjemnosti se sháněním servisu a používáním náhradního telefonu. A to nemluvíme o tom, jak drahá může být výměna displeje u telefonu Huawei Mate 30. To vše si ušetříte, když mobilu Huawei Mate 30 pořídíte ochranné sklo a nalepíte ho na displej. Tvrzená ochranná skla na mobil Huawei Mate 30 dokáží zabezpečit obrazovku i při pádu. Pohltí část energie a zabrání rozbití displeje.

Luxusní smartphone Huawei Mate 30

Chytrý telefon Huawei Mate 30 patří k tomu nejzajímavějšímu, co značka Huawei zatím představila. Má skvělý fotoaparát se čtyřmi kamerami, bombastickou výbavu a baterii s nadstandardní kapacitou. Jedinou vadou na kráse jsou problémy Huawei a odluka od společnosti Google a jejich aplikací.