Ochranné fólie a tvrzená skla pro Huawei Enjoy 9S

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 179
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Předcházení drobným nehodám - Huawei Enjoy 9s

Smartphone Huawei Enjoy 9s má velký displej, se kterým si užijete spoustu zábavy. Nicméně dotykové displeje jsou často také slabým místem telefonu. Stačí jen málo a z velké radosti je starost. Doplňky pro mobily Huawei Enjoy 9s z e-shopu Etuo.cz mohou drobným nehodám předcházet. Pro zabezpečení dotykového displeje mobilu Huawei Enjoy 9s jsou připraveny tvrzená ochranná skla na mobily nebo folie na displej. Oba doplňky dokáží ochránit displej telefonu Huawei Enjoy 9s, ale každý v jiné míře. Folie na mobil chrání obrazovku pouze před drobnýma nehodami, jako jsou oděrky a nečistoty. Tvrzená ochranná skla na mobily jsou vedle toho topem v zabezpečení obrazovky telefonu Huawei Enjoy 9s.

Ideální tvar i tvrdost: Huawei Enjoy 9s

Ochranná skla i folie na mobil Huawei Enjoy 9s jsou vyrobeny tak, že dobře kryjí celou přední část telefonu Huawei Enjoy 9s. Kopírují jeho tvar i rozměry a tak ho dobře ochrání. Tvrzená ochranná skla na mobily Huawei Enjoy 9s dokáží ochránit velkou obrazovku telefonu před rozbitím. Mají tvrdost 9H na Mohsově stupnici. Znamená to, že odolají ostrému kovovému hrotu, ale chrání třeba i při pádu. Tvrdost získala díky vysoké molekulární hustotě a speciálnímu postupu výroby. Díky tomu jsou také tenounká a mají příjemně oblé hrany. Nezvětšují tak rozměry telefonu a netlačí do rukou při volání. Pokud máte dobrý obal na mobil Huawei Enjoy 9s můžete zvážit nákup folie na displej. Je tenounká, ale základní ochranu obrazovce poskytne. Zabezpečí ji před drobnými oděrkami i nečistotami.

Smartphone Huawei Enjoy 9s

Velký displej a solidní výkon jsou základní devizy chytrého telefonu Huawei Enjoy 9s. Velký displej s úhlopříčkou 6,1 palců je bez rámečků, a tak musí mít výřez ve tvaru kapky. Ten ukrývá selfie kamerku. Na zadní straně najdete trio kamer hlavního fotoaparátu a LED blesk. U telefonu Huawei Enjoy 9s nesmí chybět ani populární čtečka otisků prstů.