Ochranné fólie a tvrzená skla pro Huawei Enjoy 9

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 194
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Huawei Enjoy 9 - spolehlivá ochrana obrazovky

Každý den tisíce uživatelů chytrých telefonů zjistí, že displej jejich miláčka není nerozbitný. Nastává pak složité období zjišťování, kde a za kolik vám telefon opraví. Nepříjemným překvapením bývá cena opravy. Často se vyhoupne i na několik tisíc. Zkuste tomu předejít a pořídit pro váš telefon Huawei Enjoy 9 doplňky, které účinně ochrání citlivý dotykový displej. V internetovém obchodě etuo.cz jsme pro vás připravili kolekci doplňků určených přímo pro telefon Huawei Enjoy 9. Vybírat můžete tvrzená ochranná skla na mobily, kompromisní sklo-folie nebo zcela klasické folie na displej. Všechny doplňky jsou od renomovaných výrobců, kteří si zakládají na kvalitě materiálů i provedení. Doplňky kopírují tvar telefonu i jeho rozměry. Ideálně tak padnou na displej a chrání jej před nepříznivými vlivy i malými nehodami.

Enjoy 9 - ochranné doplňky

Nejvyšším stupněm ochrany pro citlivý dotykový displej telefonu Huawei Enjoy 9 jsou tvrzená ochranná skla na mobily. Jejich tvrdost je úžasná. Dosahují až 9H na Mohsově stupnici. Pro vás to znamená, že telefon Huawei Enjoy 9, který má na sobě ochranné sklo, odolá i při střetu s ostrým kovovým hrotem nebo přežije nechtěný pád. Ochranné sklo je vyrobeno speciálním postupem. Díky tomu má vysokou molekulární hustotu a tvrdost. Je tenounké, má jen 0,3 mm. A má příjemně zaoblené hrany, které nepřekáží při používání telefonu. Na obrazovku ho jednoduše připevníte a telefon můžete ihned používat. Pokud trváte pouze na základní ochraně obrazovky telefonu Huawei Enjoy 9, je tady folie na mobil. Ochranná folie je tenká membrána, kterou přilepíte na obrazovku. Chrání ji před nečistotami a drobnými oděrkami.

Informace o telefonu Huawei Enjoy 9

Nový mobil Huawei Enjoy 9 roku 2019 přinesl několik překvapení. I když byste podle designu, který kopíruje luxusní telefony Huawei, očekávali vysokou cenu, překvapí vás příjemná cenovka. Výkon patří k slušné střední třídě, ale trochu netradičně ho zajišťuje procesor Qualcomm Snapdragon 450. A nemá čtečku otisků prstů. Bezpečnost zajišťuje rozpoznávání obličejů pomocí selfie kamerky.