+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Ochranné fólie a tvrzená skla pro HTC Desire 20 Pro

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Temperovaná tvrzená ochranná skla a klasické folie na mobil HTC Desire 20 Pro

Smartphone HTC Desire 20 Pro má displej o velikosti 6,5 a s rozlišením Full HD a spoustou funkcí. Což je skvělé. Jenže to z displeje mobilu HTC Desire 20 Pro zároveň dělá Achillovu patu zařízení. Proto jsme v e-shopu Etuo.cz připravili kolekci pro smartphony HTC Desire 20 Pro, která pomáhá ochránit obrazovku před mechanickým poškozením. Jsou v ní tvrzená ochranná skla na mobil HTC Desire 20 Pro i stále velice oblíbené ochranné folie. Ochranné sklo na mobil HTC Desire 20 Pro je vyrobeno ze speciálního materiálu, který připomíná sklo, ale v základu je to plast. Tvrdost ochranného skla dosahuje 9H na Mohsově stupnici. Speciální postup při výrobě zajistí, že mají tvrzená ochranná skla na mobily HTC Desire 20 Pro pouhých 0,3 mm. Navíc mají příjemně oblé okraje, což oceníte při všech dlouhých hovorech. Jsou krásně čirá, obraz tak není zkreslený. V kolekci jsou samozřejmě také folie na mobil HTC Desire 20 Pro. Jsou to tenké plastové folie s tvrdostí 3H.

Proč volit ochranné sklo pro zabezpečeníobrazovky telefonu HTC Desire 20 Pro

Tvrzená ochranná skla na mobily HTC Desire 20 Pro jsou pro displej mobilu další vrstvou, která brání mechanickým poškozením. Jsou tak tvrdá, že jim neublíží ani ostrý kovový hrot. A je jedno, zda to budou klíče v kabelce nebo třeba sportovní náčiní při pohybu v terénu. Mají také speciální povrchovou nano úpravu, která odpuzuje z ochranného skla nečistoty a zabraňuje uplívání mastnoty. Druhou variantu, folie na mobil HTC Desire 20 Pro, je ideální používat pouze v kombinaci s kvalitním obalem na mobil, který mu poskytne dodatečnou ochranu.

Smartphone HTC Desire 20 Pro

Krásný mobil HTC Desire 20 Pro nabízí hodně muziky a zajímavou cenu. Oceníte solidní výkon i fotoaparát s třemi kamerami, který zachytí krásné momenty vašich pracovních i všedních dnů.