+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Ochranné fólie a tvrzená skla pro HTC Desire 19 Plus

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Ochranná skla na mobil HTC Desire 19 Plus i folie

Pro smartphone HTC Desire 19 Plus máme připravena kvalitní tvrzená ochranná skla na mobil, ale také stále oblíbené jednoduché folie na displej. Folie na mobil HTC Desire 19 Plus je tenká PVC vrstva, kterou nalepíte na celou přední část telefonu. Ochrání obrazovku mobilu HTC Desire 19 Plus před drobnými oděrkami, ale také před nečistotami a prachem. Výhodou je nízká cena a snadná vyměnitelnost. Tvrzená ochranná skla na mobily HTC Desire 19 Plus jsou, i když to zní paradoxně, vyrobena z plastu. Plast je velmi tvrdý, díky vysoké molekulární hustotě. Jeho tvrdost dosahuje 9H na Mohsově stupnici. Ochranná skla jsou čirá, tenká a mají zaoblené okraje. Kvalitní ochranná skla jsou na mobilu HTC Desire 19 Plus téměř neviditelná a neruší.

Proč tvrzená ochranná skla na mobily HTC Desire 19 Plus

Je to jednoduché, protože potřebujete ochránit citlivou obrazovku telefonu HTC Desire 19 Plus. Bez té je smartphone nefunkční. Ochranná skla odolají střetu s klíči v kabelce, ale umí ochránit obrazovku mobilu HTC Desire 19 Plus i při nechtěném pádu na tvrdý povrch. Pohltí část energie a displej samotný zůstane neporušený. Ušetří vám tak několik stovek až tisícovek za opravu telefonu HTC Desire 19 Plus a mnoho nepříjemností s náhradním mobilem. Tvrzená ochranná skla na mobily HTC Desire 19 Plus jsou zkrátka malou investicí navíc, která se opravdu vyplatí. Doporučujeme je především, pokud s mobilem HTC Desire 19 Plus sportujete nebo máte malé děti.

Solidní chytrý telefon HTC Desire 19 Plus

Smartphone HTC Desire 19 Plus není žádným výkřikem, ale má slušnou výbavu. Dominuje mu velká obrazovka s úhlopříčkou 6,2 place. Základní paměť telefonu HTC Desire 19 Plus začíná na 64 GB, ale dostupná by měla být i verze s 128 GB. Doplňkové karty mohou rozšířit paměť až na 2 TB.