+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Ochranné fólie a tvrzená skla pro HTC Desire 12s

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Ochranné sklo pro HTC Desire 12S je velký pomocník

Neustále doplňujeme kolekce doplňků pro nejnovější modely telefonů, které jsou k dostání na evropských trzích. I pro smartphone HTC Desire 12S máme příslušenství, které dokáže ochránit jeho citlivý dotykový displej. Tvrzená ochranná skla na mobily HTC Desire 12S, sklo-folie i folie na displej, které najdete v e-shopu etuo.cz jsou od renomovaných výrobců. Jsou z materiálů top kvality. Výrobci, kteří nám dodávají doplňky k telefonům, si zakládají na preciznosti výroby a dokonalých tvarech. Zvláště pro ochranné sklo a folie na mobil je to důležité. Pokud mají dobře chránit displej telefonu HTC Desire 12S musí kopírovat jeho tvar a zároveň dodržet rozměry obrazovky. Pak ideálně padnou a chrání ji v celé její ploše před oděrkami a nečistotami.

Folie na displej HTC Desire 12S

Tvrzená ochranná skla na mobily HTC Desire 12S a folie na displej poskytují zcela jiný druh ochrany. Ochranné sklo je velice tvrdé a chrání obrazovku jako malý průhledný pancíř. Ochrání při pádu telefonu, před poškrábáním ostrým kovovým hrotem, před špínou, ale třeba i mastnými otisky prstů. V ochraně displeje telefonu je tvrzené ochranné sklo top. Folie na mobil je tenká membrána, která poskytuje základní ochranu obrazovce, ale na druhé straně šetří vaši kapsu. Pokud již k mobilu HTC Desire 12S máte koupený kvalitní obal, který umí obrazovku ochránit, folie na displej vám bude stačit. Obrazovku chrání především knížkové a flipové obaly. Společné pro ochranné sklo a folii na mobil je jednoduchá instalace, se kterou si poradí každý.

Ultra tenká HTC Desire 12S

Smartphone HTC Desire 12S je dalším z modelů z dílny HTC a spadá do kategorie nižší střední třída. Znamená to, že v rukou držíte solidní telefon, který dobře vypadá a je určený na běžný každodenní provoz. Kromě hovorů a sms, na něm pohodlně vyřídíte poštu, pořídíte pár momentek a zahrajete si nějakou hru.