+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Ochranné fólie a tvrzená skla pro Google Pixel 4 XL

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Velký displej si žádá velkou ochranu

Velké telefony jsou trendem dneška. Značka Google to ví a proto svůj nový smartphone Google Pixel 4 rovnou vytvořila i ve variantě XL. Nový Google Pixel 4 XL má skutečně úctyhodné rozměry, měří 160 × 75 × 8,2 mm. Tak velká obrazovka přináší spoustu výhod. Na fotkách, které s telefonem pořídíte, uvidíte každý detail. Velká budou i videa, ať už je natočíte sami anebo je budete sjíždět na internetu. Nevýhodou velkého displeje je bez pochyby větší náchylnost k nehodám. S téměř 20 cm na délku může telefon kdykoli vyklouznout z ruky a upadnout na zem. Naštěstí tu existuje řešení, jak následky podobných nehod minimalizovat nebo jim dokonce zabránit. Stačí, když displej svého telefonu ochráníte pomocí vhodného příslušenství.

Ochranné sklo zabezpečí obrazovku i pro případ pádu

V naší nabídce najdete tvrzená ochranná skla na mobil či fólie na displej, která přesně odpovídají telefonu Google Pixel 4 XL. Počítají s horním rámečkem a dokonale kopírují tvar obrazovky. Na vás zůstává otázka, kterému příslušenství dáte přednost. Fólie na mobil si dokáží poradit s běžným mechanickým poškozením. Zabrání oděrkám, škrábancům i špíně. Díky oleofobní vrstvě pomohou zamezit výskytu otisků prstů. Pokud však máte zkušenosti s pádem telefonů, doporučujeme vám sáhnout spíše po ochranném sklu. Na Mohsově škále dosahují tvrzená skla devátého stupně z deseti možných. Tvrdost přináší obranu i v situaci, že vám přístroj nedopatřením vyklouzne na zem. Sklo do sebe v takovém případě absorbuje energii pádu a roztříští se namísto telefonu. Potom ho stačí jen opatrně sejmout a vyměnit za nové.

Pouze od prověřených dodavatelů

Aby mohla ochranná fólie či sklo plnit svou roli správně, musí být v první řadě kvalitní. Dodavatelé, které vybíráme, splňují naše přísná kritéria kvality, což je také důvod, proč vám je nabízíme. Vyberte si ochranu pro svůj Google Pixel 4 XL a prodlužte jeho životnost díky ochraně obrazovky.