+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Ochranné fólie a tvrzená skla pro Google Pixel 3a XL

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Doplňky, které dobře ochrání citlivý displej Google Pixel 3a XL

V e-shopu Etuo.cz jsme připravili kompletní paletu doplňků pro mobil Google Pixel 3a XL, které umí zabezpečit jeho velký a citlivý dotykový displej. Základem je dobrý obal na mobil. K němu pak můžete přidat folie na displej telefonu Google Pixel 3a XL. V této kombinaci je použití ochranné folie ideální. Pokud chcete pro váš nový telefon Google Pixel 3a XL skutečně účinnou ochranu displeje, podívejte se na ochranná skla. Tvrzená ochranná skla na mobil Google Pixel 3a XL dodávají do e-shopu Etuo.cz pouze prověření dodavatelé. Dbáma na vysokou kvalitu materiálu i provedení. Ochranné sklo je pak pro telefon Google Pixel 3a XL výbornou volbou.

Proti poškrábání, odření či popraskání displeje telefonu Google Pixel 3a XL

Folie na mobil i ochranná skla zabezpečí obrazovku telefonu proti mechanickému poškození. Ovšem ve zcela rozdílných úrovních. Folie na displej je výbornou volbou, pokud očekáváte pouze malé ohrožení telefonu. Ochranná folie zabrání odření displeje nebo jeho ušpinění. Doporučujeme ji pouze v kombinaci s dobrým obalem na mobil Google Pixel 3a XL. Pokud chcete telefon Google Pixel 3a XL zabezpečit i proti popraskání nebo rozbití, podívejte se na tvrzená ochranná skla na mobily. Umí zabránit důslekům větších nehod, jako je pád telefonu Google Pixel 3a XL na tvrdý povrch. Pádu nezabrání, ale ochrání obrazovku před popraskáním a rozbitím. Ochranné sklo vám tak muže ušestřit i několik tisícovek za opravu.

Velký displej a zajímavá výbava Google Pixel 3a XL

Smartphone Google Pixel 3a XL patří do stráje chytrých telefonů společnosti Google představených v roce 2019. Vyníká velkým šestipalcovým OLED displejem. Provoz mobilu Google Pixel 3a XL zajišťuje procesor Qualcomm Snapdragon 710 a 4 GB interní paměti RAM. Základní úložiště není nijak oslnivé, ale na 64 GB prostoru už uložíte hodně momentek, které vyfotí solidní fotoaparát s rozlišením 12,2 MPx.