Ochranné fólie a tvrzená skla pro Google Pixel 3a

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ochrana displeje mobilu Google Pixel 3a

Obrazovku telefonu Google Pixel 3a můžete zabezpečit několika způsoby. Základem je kvalitní obal na mobil Google Pixel 3a s přední otevírací klapkou. V nabídce jsou knížkové nebo flipové obaly na mobil. Můžete ale zabezpečit přímo displej telefonu Google Pixel 3a. Slouží k tomu doplňky pro dotykové obrazovky jako je ochranné sklo nebo folie na displej. Obojí najdete v e-shopu Etuo.cz. Vybíráme tvrzená ochranná skla na mobil Google Pixel 3a a folie na displej pouze od renomovaných výrobců, kteří lpí na kvalitních materiálech a dokonalém zpracování.

Ochranná skla jsou top pro mobil Google Pixel 3a

Tvrzená ochranná skla pro mobily Google Pixel 3a jsou tím nejlepším, co může váš telefon zabezpečit. Ochranné sklo zabrání mechanickému poškození displeje i usazovaní nečistot. Je tak tvrdé, že mu neublíží ani ostrý kovový hrot. Displej vašeho telefonu Google Pixel 3a je tak pod ochranným sklem v naprostém bezpečí. Nebo můžete zvolit folie na mobil Google Pixel 3a. Ochranná folie je tenká plastová membrána, kterou jednoduše nalepíte na celou přední stranu telefonu Google Pixel 3a. Ochrání pouze před drobnými oděrkami a nečistotami. Pokud chcete zvolit folie na displej, doporučujeme vybrat telefonu Google Pixel 3a kvalitní knížkový nebo flipový displej. Jak ochranné sklo, tak i folie na mobil kopírují rozměry a velikost mobilu Google Pixel 3a. Díky tomu nikde nepřečnívají. Ochranné sklo je navíc absolutně čiré a tenké. Nic tak nebrání využívat všechny funkce smartphonu.

Smartphone od Google Pixel 3a

Hlavní dodavatel operačního systému Android se už roky snaží prorazit s vlastní značkou chytrých telefonů. Pro rok 2019 představil například model Google Pixel 3a. Na telefonu Google Pixel 3a nejspíše oceníte jeho kompaktní velikost. Zbytek výbavy telefonu Google Pixel 3a patří do průměru. O výkon se stará procesor Qualcomm Snapdragon 670 a 4 GB RAM. Základní paměť má velikost 64 GB. Neoslní ani baterie nebo fotoaparát.