+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Ochranné fólie a tvrzená skla pro Google Pixel 3 Lite

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

Ochranné sklo pro Google Pixel 3 Lite je velký pomocník

Telefon Google Pixel 3 Lite je sice prošpikovaný umělou inteligencí, ale ani ta zatím není dost chytrá na to, aby se postarala o bezpečí displeje. Proto jsme do naší nabídky jako jedni z prvních zařadili tvrzená ochranná skla na mobily a fólie na displej, které jsou přímo určené pro Google Pixel 3 Lite. Oba typy výrobků nabízíme od prověřených dodavatelů a v odpovídající kvalitě. Na vás zůstává rozhodnutí, kterému z doplňků dáte přednost.

Jak co nejlépe ochránit displej telefonu Google Pixel 3 Lite před poničením?

Zatímco ochranná fólie se vyznačuje především minimální tloušťkou, pokud po obrazovce přejedete bříšky prstů, ochranné sklo pocítíte trochu víc. O něco větší rozměr je daný mimořádnou tvrdostí. Na Mohsově škále, která mapuje právě tvrdost materiálů, dosahují tvrzená skla devátého stupně z deseti možných. Proto se na obalech často setkáte s označením diamantová ochrana. Výjimečnou tvrdost skla naplno oceníte v případě, že vám telefon nedopatřením upadne. V tom případě do sebe sklo pojme energii pádu a rozbije se namísto displeje. Oba typy výrobků, jak sklo, tak fólie na mobil, poskytují velmi dobrou ochranu proti oděrkám, škrábancům i špíně. Některé starší šrámy dokonce dokáží vyplnit a zakrýt. Fólie i sklo jsou opatřené oleofobní vrstvou, která pomáhá udržet displej bez otisků prstů. Dotykové nebo zobrazovací funkce zůstávají s použitím těchto pomocníků perfektně zachované, což se týká například i barev. Jejich přínos možná při každodenním používání zcela nedoceníte. Můžeme však garantovat, že rozbité displeje a znehodnocené telefony jsou vždy ty, které patřičnou ochranu obrazovky neměly.

Velká obrazovka a solidní výkon - Google Pixel 3 Lite

V době, která se honí za množstvím kamer a minimálními rámečky, působí smartphone Google Pixel 3 Lite trochu jako zjevení. Nejen, že disponuje jen jednoduchou kamerou, ale navíc si dovoluje mít rámečky po stranách i na obou kratších koncích. Horní a spodní rámeček jsou navíc poměrně masivní. Značka Google jde zkrátka znovu vlastní cestou.