Ochranné fólie a tvrzená skla pro BQ Aquaris X2 Pro

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ideální ochrana před povrchovým poškozením - BQ Aquaris X2 Pro

Jak krásné jsou první dny s novým telefonem! Užíváte si jeho skvělé funkce a bleskovou rychlost, navíc vás ohromí pokaždé, jen se na něj podívat: má ještě úplně dokonalý vzhled, nenajdete na něm vůbec žádné záděrky či škrábance. Ve srovnání se starým mobilem se blýská jako šperk. Aby tak nádherně vypadal co nejdéle, musíte ho opatrovat a chránit. Pomoci vám může třeba ochranná fólie.

Chraňte telefon s ochranným sklem či fólií: BQ Aquaris X2 Pro

Když si kupujete nový telefon, měli byste automaticky myslet také na ochranné sklo nebo fólie na mobil. Tyto drobné levné položky dokáží vykonat velmi dobrou službu. Určitě už z vlastní zkušenosti víte, že používáním telefon přijde k nějaké újmě, i když si ho hlídáte jako oko v hlavě. A co si budeme povídat - poškrábaný mobil sice funguje, ale parády už tolik neudělá. Předejít takovému neštěstí vám pomohou fólie na displej. O něco kvalitnější ochranu pak zajistí tvrzená ochranná skla na mobily. Ta jsou skutečně mazaná! Když po nějaké nehodě vypadá displej vašeho telefonu zničeně, vůbec nic se neděje. V drtivé většině případů je poškozeno pouze ochranné sklo! Když ho vyměníte za nové, hned bude váš telefon zase vypadat, jako kdybyste si ho právě přinesli z obchodu.

Kvalitní telefon? Vyzkoušejte BQ Aquaris X2!

Váháte, který telefon si pořídit? Není divu, existuje jich tolik, že se dá v nabídce sotva vyznat. Líbit by se vám mohl BQ Aquaris X2 Pro. O jeho perfektní výkon se stará osmijádrový procesor Qualcomm Snapdragon 636. Úhlopříčka displeje 5,6 palců zajišťuje přehlednost a pohodlné ovládání. Samozřejmostí jsou dva kvalitní fotoaparáty, se kterými můžete pohotově dokumentovat své nejkrásnější chvilky. Díky slotu na paměťovou kartu můžete snímků pořídit celou hromadu. Až si budete nový telefon BQ Aquaris X2 Pro pořizovat, nezapomeňte s ním koupit i fólie na displej, ať vám slouží co nejdéle.