+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Ochranné fólie a tvrzená skla pro Asus Zenfone Max (M2) (ZB633KL)

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Asus Zenfone Zenfone Max (M2) (ZB633KL) - spolehlivá ochrana obrazovky

Tuto zkušenost již zažila většina majitelů mobilních telefonů Asus Zenfone Max (M2) (ZB633KL). Stačí malá chvilka nepozornosti nebo drobná nešikovnost a telefon skončí na zemi, což s sebou nese i riziko jeho nenávratného poškození. Zatímco v minulosti se nedalo tomuto nebezpečí předejít, dnes mohou telefon Asus Zenfone Max (M2) (ZB633KL) zachránit tvrzená ochranná skla na mobily. Moderní ochranná skla se aplikují velmi jednoduše, když se jen sloupnou z podkladu a nalepí na vyčištěný displej vašeho telefonu Asus Zenfone Max (M2) (ZB633KL).

Zenfone Zenfone Max (M2) (ZB633KL)- ochranné doplňky

Ochranné sklo pro Asus má tu přednost, že jej na telefonu takřka nepostřehnete. Dnešní doba totiž umožňuje výrobu natolik tenkých ochranných skel, že nijak nepřekáží při manipulaci s telefonem. Kvalitní ochranné sklo se pozná mimo jiné podle toho, že je vysoce citlivé na dotyk a není se třeba bát ani toho, že by zanechávalo otisky po prstech. Nehrozí ani nebezpečí vzniku vzduchových bublinek po instalaci. Zásluhou zaoblených hran až po okraj telefonu je opravdu jen stěží odhalitelné. Tvrzené sklo pro Asus Zenfone Max (M2) (ZB633KL) je výjimečné tím, že lepí po celém obvodu, po stranách i uprostřed. Zásluhou této unikátní vlastnosti je minimalizováno nebezpečí, že by sklo nedrželo. Rovněž se není nutné obávat odlepení, což se někdy stává u jiných značek.

Opravdový tvrďák mezi skly pro Zenfone Max (M2) (ZB633KL)

Ochranná fólie by měla umět ochránit displej vašeho mobilu Asus Zenfone Max (M2) (ZB633KL) nejen před mechanickým poškozením, ale také před prachem a dalšími nečistotami. Fólie na mobil nemají již dnes filtry, takže viditelnost displeje zůstává totožná jako před aplikací. Sklo se negativně neprojevuje ani na kvalitě promítaného obrazu. Fólie na displej se vyplatí koupit rovněž ve chvíli, kdy telefony rádi střídáte a pořizujete si novější a moderní verze. Je totiž nesporné, že tvrzená ochranná skla na mobily prodlužují životnost a hodnotu vašeho stávajícího telefonu Asus Zenfone Max (M2) (ZB633KL), což oceníte v okamžiku, kdy jej budete v budoucnu prodávat.