Ochranné fólie a tvrzená skla pro Asus Zenfone Max (M1) (ZB556KL)

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Asus Zenfone Max (M1) (ZB556KL) - spolehlivá ochrana obrazovky

V dnešní době je již samozřejmostí ochranné sklo na našich telefonech nebo alespoň jednoduchá ochranná fólie. Stejně tak je tedy velmi vhodné koupit fólii nebo sklo i na telefon Asus Zenfone Max (M1) (ZB556KL). Fólie na displej i sklo mají své vlastní výhody.Fólie na mobil je o něco levnější, ale její aplikace na mobil je těžší pro běžného uživatele, protože se vlní. Každopádně zaručeně ochrání před obyčejnými oděrkami a rýhami. Zato tvrzená ochranná skla na mobily začínají být stále častější volbou. Jejich aplikace je jednoduchá a dokáží váš displej chránit také před prasknutím kromě obyčejných vrypů a škrábanců, před kterými chrání fólie na mobil.

Zenfone Max (M1) (ZB556KL) - ochranné doplňky

Ochranná skla nejsou na telefonu téměř rozpoznatelná, dotyková funkce zůstává ze 100% zachována. Jejich účel je, že se při těžším dopadu rozbíjí a pohltí náraz. Rozbije se tedy ochranné sklo za pár stovek, nežli displej za tisíce korun. A co tvrzené sklo vlastně znamená? Jde o sklo ohřáté na 600 °C, které se potom ochladí vysokotlakovým vzduchem. Toto sklo se při dopadu nerozletí, ale střípky zůstanou perfektně slepené k sobě.

Opravdový tvrďák mezi skly pro Zenfone Max (M1) (ZB556KL)

Další výhody skla oproti fólii na mobil jsou například: Na tvrzeném ochranném skle na mobil se nedrží mastnoty ani voda. U fólie na displej může dojít ke zkreslování barev, to se u ochranného skla neděje. Poskytuje až 110x větší ochranu než fólie na mobil. Na skle se nedrží otisky prstů, které se můžou někdy tvořit na fólii a musejí se otírat. A samozřejmě fólie na displej omezuje klouzání prstů po displeji, to se v případě ochranného skla neděje a jde o nerozeznatelný rozdíl oproti displeji původnímu. U fólie na mobil i tvrzeného ochranného skla na mobil ale alespoň částečně odpadá stres z poškrábání či poškození obrazovky. Může se tak stát při cestě do práce s telefonem v kabelce, ale i v kapse, kdy u nich můžete mít například klíče. A proti tomu je levná fólie na displej výtečná ochrana, než pak měnit vestavěné sklo telefonu za tisíce korun. Raději si tedy zakoupit jednoduchou ochranu, než si poté platit drahou výměnu skla.