Ochranné fólie a tvrzená skla pro Asus Zenfone 7 (ZS670KS)

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Temperovaná tvrzená ochranná skla na mobily Asus Zenfone 7 (ZS670KS) a folie na displej

Myslíme i na citlivou obrazovku mobilu Asus Zenfone 7 (ZS670KS), a proto jsme pro ni v e-shopu Etuo.cz nachystali super kolekci doplňků pro její zvýšenou ochranu. Najdete zde kvalitní tvrzená ochranná skla i jemné folie na displej. A je jen na vás, co pro displej mobilu Asus Zenfone 7 (ZS670KS) zvolíte. Úplně nejlepší bude, když přihlédnete k vašim potřebám. Další kritérium může být prostředí, ve kterém se s mobilem Asus Zenfone 7 (ZS670KS) budete nejvíce pohybovat. Tvrzená ochranná skla na mobil Asus Zenfone 7 (ZS670KS) jsou pro zařízení to nejlepší. Ochranné sklo je vlastně tenké čiré brnění, které nepoškrábe ani hodně ostrý hrot kovového předmětu. Ochranná skla na mobil Asus Zenfone 7 (ZS670KS) jsou z plastu s velkou molekulární hustotou, která jim dává tvrdost 9H (Mohsova stupnice). Tvrzená ochranná skla na mobily Asus Zenfone 7 (ZS670KS) mají minimální tloušťku a příjemně oblé okraje. Po nalepení na obrazovku mobilu Asus Zenfone 7 (ZS670KS) s ní prostě splynou. Nijak neruší design chytrého telefonu Asus Zenfone 7 (ZS670KS). Folie na mobil Asus Zenfone 7 (ZS670KS) jsou jemné plastové membrány, které umí ochránit pouze před drobnými oděrkami

Ochranné sklo na mobil Asus Zenfone 7 (ZS670KS) chrání obrazovku, vaše nervy i peněženku

Ochranná skla lepíme na displeje, protože displeje mobilu Asus Zenfone 7 (ZS670KS) jsou křehké a stačí málo a po obrazovce běží pavouk prasklinek. Oprava obrazovky mobilu Asus Zenfone 7 (ZS670KS) je pak finančně náročná. Navíc ji doprovázejí nepříjemnosti s mazáním mobilu Asus Zenfone 7 (ZS670KS) a používáním náhradního zařízení. Pokud se rozhodnete pro folii na mobil Asus Zenfone 7 (ZS670KS), pak si k ní pořiďte kvalitní obal na mobil.

Smartphone Asus Zenfone 7 (ZS670KS)

Chytrý mobil Asus Zenfone 7 (ZS670KS) je vybaven obrovskou AMOLED obrazovkou, umělou inteligencí a výklopným trojitým fotoaparátem.