+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Ochranné fólie a tvrzená skla pro Apple iPhone 12 Pro Max

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Důležité doplňky pro ochranu obrazovky mobilu Apple iPhone 12 Pro Max

Pro ochranu obrazovky mobilu Apple iPhone 12 Pro Max lze udělat různé věci. Koupíte mobilu Apple iPhone 12 Pro Max kvalitní obal. Můžete ho také zamknout do trezoru. Nebo se podíváte na ochranná skla a folie na mobil Apple iPhone 12 Pro Max a něco z nich mu pořídíte. V e-shopu Etuo.cz jsou připravena velmi kvalitní tvrzená ochranná skla na mobil Apple iPhone 12 Pro Max i klasické folie na displej. Chcete-li maximální ochranu obrazovky, jasnou volbou jsou tvrzená ochranná skla pro mobil Apple iPhone 12 Pro Max . Obrazovce mobilu Apple iPhone 12 6.7 poskytnou kvalitní ochranu před nástrahami světa. Tvarem a velikostí kopírují celou přední stranu, na kterou se lepí. Pár vteřin po nalepení ochranného skla na obrazovku mobilu Apple iPhone 12 Pro Max 6.7 zapomenete, že tam nějaké ochranné sklo je. Tvrzená ochranná skla na mobily Apple iPhone 12 Pro Max z etuo.cz jsou čirá, tenká a mají příjemně zaoblené hrany. Jsou však velmi tvrdá. S tvrdostí 9H na Mohsově stupnici hravě odolají poškrábání, vrypům i ostrým hrotům. Dokonce při pádu chytrého mobilu Apple iPhone 12 6.7 výrazně sníží riziko popraskání displeje.

Ochranné sklo na mobil Apple iPhone 12 Pro Max (6.7) ušetří i několik tisícovek

Stačí jedno ťuknutí, pád na podlahu nebo i klíče v kabelce a vedle obrazovka mobilu Apple iPhone 12 Pro Max a obrazovka přijde k úrazu. Je-li pak pavouk prasklin velký, nebo se obrazovka dokonce začne drolit, musíme displej vyměnit. A to je nákladná oprava. Cena může být i několik tisícovek. Je proto lepší obrazovku mobilu Apple iPhone 12 Pro Max 6.7 zabezpečit už dopředu. Nalepit na obrazovku tvrzené ochranné sklo a mít klid. Folie na mobil Apple iPhone 12 6.7 jsou jednodušší, měkčí a poskytují jen základní ochranu.

Smartphone Apple iPhone 12 Pro Max

Krásný mobil Apple iPhone 12 Pro Max (6.7) je největším kouskem z dvanáctkové řady. Jeho obrazovka má totiž bez mála sedm palců.