+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Ochranné fólie a tvrzená skla pro Apple iPhone 11 Pro Max

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Doplňky, které ochrání displej telefonu Apple iPhone 11 Pro Max

To nejmenší, co můžete pro váš telefon Apple iPhone 11 Pro Max udělat, je pořídit mu doplněk pro ochranu jeho citlivého dotykového displeje. V e-shopu Etuo.cz jsme připravili tvrzená ochranná skla na mobily Apple, folie na displej i kompromisní produkt sklo folie. Ochranná skla i folie na mobil jsou od prověřených dodavatelů. Jsou velmi tvrdá. Mají tvrdost 9H na Mohsově stupnici. Ochranné sklo má tloušťku 0,3 mm a příjemně oblé okraje. Po přilepení na displej nevznikají bublinky. Tvrzená ochranná skla jsou čirá. Je plně zachována citlivost doteku. Folie na mobil Apple iPhone je tenká membrána, kterou jednoduše přilepíte na displej telefonu.

Minimalizace následků nehod telefonu Apple iPhone 11 Pro Max

Pokud chcete udržet telefon Apple iPhone 11 Pro Max dlouho bez poskvrnky musíte pro to něco udělat. Ideální je snažit se předejít nehodám. Nebo alespoň snížit jejich pravděpodobnost. Jenže člověk se může snažit, kolik chce, a čas od času k nehodě telefonu Apple iPhone 11 Pro Max zkrátka dojde. Pak je lepší, když je smartphone vybaven ochranou, jako jsou tvrzená ochranná skla na mobily Applenebo alespoň sklo folie. Nebudete tak muset měnit displej po prvním pádu telefonu Apple iPhone 11 Pro Max na zem a týdny používat nějaký náhradní telefon. Top ochranou jsou tvrzená ochranná skla na mobily Apple iPhone 11 Pro Max. Folie na displej zabrání pouze drobným oděrkám a je ideální v kombinaci s dobrým obalem.

Skvělý smartphone Apple iPhone 11 Pro Max

Mobil Apple iPhone 11 Pro Max je větší verzí iPhonu XI. Má stejně jako menší bratr tři kamery hlavního fotoaparátu a obrazovku přes celou přední stranu telefonu. Větší rozlišení má i selfie kamerka, takže slibuje povedená selfíčka. Výkon telefonu Apple je skvělý. Už tradičně běhá na operačním systému iOS