+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK

Ochranné fólie a tvrzená skla pro Apple iPhone 11 Pro

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Ochranná skla a folie na Apple iPhone 11 Pro

Každý telefon s velkou obrazovkou, potřebuje účinnou ochranu, která zabrání mechanickému poškození. V e-shopu Etuo.cz jsou připravena tvrzená ochranná skla na mobil Apple i folie na displej. Vybíráme ochranná skla a folie na mobil pouze od renomovaných výrobců, ať už tradičních značek výrobců telefonů či prověřených výrobců doplňků pro mobily iPhone. Ochranná skla i folie na mobil Apple iPhone 11 Pro jsou vyrobena z kvalitních materiálů. Tvrzená ochranná skla na mobil Apple i jednoduché folie na displej jsou vyrobena v rozměrech modelu Apple iPhone a přesně kopírují jeho tvar. To je důležité, aby dobře seděly na obrazovce a účinně ji ochránily.

Malá investice, která ušetří tisíce za opravu Apple iPhone 11 Pro

Důvod proč si pořídit ochranné skla nebo folii na displej je vlastně jednoduchý. Obrazovka telefonu Apple je důležitou součástí zařízení, bez které je mobil nefunkční. Bohužel stačí jediná prasklina nebo vryp na špatném místě a smartphone Apple iPhone 11 Pro musí do opravy. Výměna dotykového displeje u telefonu Apple iPhone 11 Pro velice drahou záležitostí. Malá investice do ochranného skla či folie na displej se vyplatí. Tvrzená ochranná skla na mobily Apple iPhone 11 Pro jsou tím nejlepším, co můžete pro ochranu obrazovky udělat. Jsou velice tvrdá. Odolají i ostrému kovovému hrotu. Folie na displej pro mobil Apple iPhone 11 Pro poskytují ochranu pouze proti drobným odřeninám a nečistotám.

Populární smartphone Apple iPhone 11 Pro

Mobil iPhone 11 Pro prošel několika změnami. Nejvýraznější je pokrok u fotoaparátu. Smartphone Apple nabízí hlavní kameru s třemi kamerami a přední selfie kamerku s vyšším rozlišením. Takže selfie fotky s Apple iPhone 11 Pro budou zase o něco lepší. Důležité jsou ale možnosti, které přináší trojice zadních kamer. Díky vylepšení můžete s Apple fotit i při horším osvětlení.