Ochranné fólie a tvrzená skla pro Apple iPhone 11

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Neviditelná ochrana displeje mobilu Apple iPhone 11

Nejlepší ochrana displeje telefonu Apple iPhone 11 je ta, která zůstává skrytá. Tvrzená ochranná skla na mobily Apple iPhone 11 chrání celou přední stranu od kraje do kraje. Ochranné sklo je vyrobeno z tvrdého materiálu, jehož hodnoty dosahují 9H na Mohsově stupnici. To vše při tloušťce pouhých 0,3 mm. Kvalitní tvrzená ochranná skla na mobily Apple iPhone 11 zachovávají maximální čistotu obrazu i barev. Ostrost fotografií i videí zůstává zachována. Ochranné sklo má precizně zahnuté okraje, což oceníte při dlouhých hovorech, ale i při hraní her. Jednodušší způsob ochrany poskytuje folie na mobil Apple iPhone 11. Ochranná folie je tenká membrána, kterou přilepíte na celou přední část telefonu Apple iPhone 11.

Různé stupně ochrany obrazovky mobilu Apple iPhone 11

Nejvyšším stupněm ochrany pro obrazovku Apple iPhone 11 jsou tvrzená ochranná skla na mobily. Odolnost standardu 9H zabrání i poškrábání ostrým kovovým hrotem. Třeba klíči, které jsou v kabelce spolu s mobilem Apple iPhone 11. Pro maximální ochranný efekt musí ochranné sklo odpovídat modelu telefonu Apple iPhone 11. Před odesláním objednávky si proto prosím zkontrolujte model vašeho telefonu. Folie na mobil Apple iPhone 11 ochrání především před drobnými oděrkami a nečistotami. Folie na displej doporučujeme kombinovat s kvalitním obalem na mobil Apple iPhone 11, který poskytne displeji dodatečnou ochranu. I folie na displej jsou vyrobeny v rozměrech modelu, pro který jsou určeny.

Designový smartphone Apple iPhone 11

Telefon Apple iPhone 11 je designovou inovací klasického modelu Apple iPhone XI. Koncept pro mobil Apple iPhone 11 vytvořil slavný návrhář, grafik a designér Hasan Kaymak. Přináší změnu v designu a především v barevných provedeních. V ostatních parametrech, jako je výkon a hardwarové vybavení, odpovídá telefon Apple iPhone 11 klasickému iPhonu XI.