Ochranné fólie a tvrzená skla pro Apple iPad Pro 11 (2020)

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Velký displej Apple iPad Pro 11 (2020) a ochranná skla pro jeho zabezpečení

Jedenáct palců displeje tabletu Apple iPad Pro 11 (2020) dává obrovský prostor pro práci, sledování filmů i hraní her. Nicméně je to taky jedenáct palců, které mohou snadno popraskat. Ideální je proto tablet Apple iPad Pro 11 (2020) hned ze startu vybavit kvalitním tvrzeným ochranným sklem nebo alespoň folií na displej. Ač oba doplňky působí jako zvýšená ochrana dotykového displeje, jsou velmi rozdílné. Ochranné sklo má tvrdost 9H na Mohsově stupnici. V praxi si ochranné sklo na tablet Apple iPad Pro 11 (2020) představte jako průhledné brnění. Je tvrdé, nepoškrábe ho kovový hrot ani tvrdý povrch. Na rozdíl od brnění je ale tenké a krásně čiré. Neruší tak krásný obraz ani práci s tabletem Apple iPad Pro 11 (2020). Folie na tablet Apple iPad Pro 11 (2020) je zcela něco jiného. Je pružná, relativně měkká (jen 3H) a tak od ní čekejte ochranu pouze před nečistotami a drobnými oděrkami.

Ochranné sklo se hodí, když chcete, aby tablet Apple iPad Pro 11 (2020) dlouho vypadal bezvadně

Koupí kvalitního ochranného skla na tablet Apple iPad Pro 11 (2020) a dobrého obalu si zajistíte déle trvající perfektní vzhled zařízení. To se může hodit, pokud plánujete jeho výměnu s příchodem nového modelu od Applu. A pak platí jediné, čím lépe bude tablet vypadat, tím více za něj pak dostanete. No a ochranné sklo nalepené na obrazovce tabletu Apple iPad Pro 11 (2020) umí ochránit dotykovou obrazovku i při nechtěném pádu tabletu na zem. Umí pohltit část energie z dopadu a zamezit tak popraskání displeje.

Skvělý tablet Apple iPad Pro 11 (2020)

Značka Apple patří mezi lídry trhu a není třeba ji představovat. Tablet Apple iPad Pro 11 (2020) má skvělou velkou obrazovku a super výbavu pro skvělý výkon i ukládání fotek a práce přímo do základní paměti.