Ochranné fólie a tvrzená skla pro Apple iPad Mini (2019)

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ochranné sklo pro Apple iPad mini (2019) je velký pomocník

Investice do zařízení od značky Apple není nikdy příliš malá. Uživatelé částečně platí za samotnou značku. Mít věci od Applu je zkrátka součást životního stylu, který by jeho vyznavači ani za nic nevyměnili. My všem těmto fanouškům vřele doporučujeme po nákupu jakéhokoli zařízení od této firmy vynaložit pár korun navíc do jeho ochrany. V případě iPadů jsou tou nejrozumnější investicí tvrzená ochranná skla na tablet, respektive iPad, či fólie na displej. Díky nim zabezpečíte nejcitlivější část zařízení a bez pochyby tím zvýšíte jeho životnost. Ochranné sklo a fólie na tablet či iPad, které vám tu předkládáme, je přímo určené pro Apple iPad mini (2019). Svými rozměry mu skvěle odpovídá.

Jak co nejlépe ochránit displej Apple iPad mini (2019) před poničením?

Je jen na vašem uvážení, kterému z těchto doplňků dáte přednost. Ochranná fólie představuje slušný standard. Na Mohsově stupnici, která měří tvrdost materiálů, dosahuje třetí příčky. To je dost na většinu nástrah všedního dne. Fólie na tablet i iPad si poradí s oděrkami, škrábanci i špínou. Některé starší šrámy dokonce dokáže vyplnit a zakrýt. Díky oleofobní vrstvě, kterou je opatřená, na displeji nebudou zůstávat otisky prstů. Fólie nemá nejmenší vliv na dotykové ani zobrazovací funkce, což je v případě Apple iPad mini (2019) obzvlášť důležité. Výjimečná grafika je jednou z nesporných předností tohoto přístroje. Ochranné sklo se může pochlubit těmi samými vlastnostmi. Kromě toho nabízí i mimořádnou tvrdost a s tím související odolnost. Na Mohsově škále dosahuje devátého stupně. Vedle oděrek, špíny a škrábanců pomůže ochránit váš displej i v případě pádu. Pokud k němu dojde, rozbije se namísto obrazovky.

Velká obrazovka a solidní výkon - Apple iPad mini (2019)

Ať už jste milovníci her, technologie 3D anebo videí či fotografií, s tímto přístrojem si přijdete na své. Grafika tohoto iPadu je totiž naprosto ohromující. Skvělé rozlišení zvládá na pouhých 7, 9 palcích displeje s poměrně masivními rámečky.