Ochranné fólie a tvrzená skla pro Apple iPad Air (2020)

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Když tablet, tak sklo či fólie na displej

Telefon nejnižší ekonomické třídy si bez kvalitního zabezpečení displeje představit ještě dokážeme, u tabletů, navíc značky Apple, je to zcela nemyslitelné. Tablety jsou vystavené rizikům spojeným s poškozením displeje mnohem víc už kvůli svým rozměrům. Velkou dotykovou obrazovku je velmi snadné poškodit či poškrabat. A to nemluvíme o pádech. Tablet totiž vyžaduje při přenášení zpravidla dvě ruce. Mít je volné a k dispozici ve stejný čas není přitom v dnešní uspěchané době vůbec jednoduché.

Ocení je i váš Apple iPad Air (2020)

Fólie na tablet či ochranné sklo dokáží významně prodloužit životnost vašeho Apple iPad Air z roku 2020. Mají pro to skvělé předpoklady. Do základní výbavy dostaly odolnost proti oděrkám, škrábancům i špíně. Některé starší vrypy dokonce dokáží zakrýt. Povrch mají navíc vybavený oleofobní vrstvou, takže na obrazovce nebude zůstávat tolik otisků prstů. Displeji tabletu Apple iPad Air (2020) se skvěle přizpůsobí a nemají přitom nejmenší vliv na zobrazovací a dotykové funkce. Fólie na tablet si přitom vede o něco lépe, mezi její klíčovou vlastnost patří minimální tloušťka. Tvrzená ochranná skla na tablety se vedle toho mohou pochlubit mimořádnou tvrdostí. Na Mohsově škále, která tvrdost materiálů měří, dosahují devátého stupně z deseti možných. To je dost i pro případ pádu. Jakmile k němu dojde, sklo umí rovnoměrně rozložit jeho energii a pokud je to nezbytné, rozbije se namísto přístroje.

Potěší cenou, výkonem i displejem

Předchůdce tabletu Apple iPad Air (2020) disponoval poměrně širokými rámečky a příliš neoslňoval ani výkonem. Fanoušci značky Apple to výrobci jako vždy odpustili. Novinku však vítají o to radostněji. Tablet Apple iPad Air (2020) má více než 81% poměr mezi obrazovkou a zbytkem přístroje, o 40 % lepší výkon díky novějšímu procesoru Apple A14 Bionic a navíc těší i cenou. K mání je již okolo 17 000 Kč.