+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Ochranné fólie a tvrzená skla pro Apple iPad Air (2019)

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Ochranné sklo pro Apple iPad Air (2019) je velký pomocník

Hned druhá věc po nákupu nového tabletu či iPadu by měla být aplikace fólie na displej anebo ochranné sklo. Tyto přístroje mají velké obrazovky, které jsou sice částečně chráněné kvalitním obalem (odkazujeme přitom na naši bohatou nabídku obalů na iPad), ale přesto si zaslouží jejich zabezpečení ještě posílit. Fólie a tvrzená ochranná skla na tablety a iPady, které jsme pro vás vybrali, splňují naše kritéria kvality a jsou přímo určená pro konkrétní zařízení, v tomto případě Apple iPad Air (2019). Čím dříve jimi obrazovku svého zařízení ochráníte, tím spíš předejdete poškození, které může snadno během používání utržit.

Jak co nejlépe ochránit displej Apple iPad Air (2019) před poničením?

Správně nasadit fólie či ochranné sklo na tablet a iPad vyžaduje kapku trpělivosti, ale s přiloženým návodem to jistě zvládnete. Inspiraci můžete najít i v našem blogu, kde se tomuto tématu věnujeme. Váš stěžejní úkol bude vybrat pro svůj iPad toho nejvhodnějšího pomocníka. Ochranná fólie se vyznačuje minimální tloušťkou. Na Mohsově škále, která měří tvrdost materiálů, šplhá na třetí stupeň. O ochranném sklu budete vědět o něco víc. Plně ji však vynahradí výjimečnou tvrdostí. Na té samé škále dosahuje na devátou příčku z deseti, což je dostatečná ochrana i v případě pádu. Oba typy doplňků nemají nejmenší vliv na zobrazovací a dotykové funkce. Přístroj s nimi půjde používat tak, jak jste zvyklí a naopak jen získá. Sklo i fólie na tablet a iPad jsou totiž vybavené oleofobní vrstvou, díky které na displeji nebudou zůstávat otisky prstů. Sklo i fólie pomáhají zamezit oděrkám, škrábancům i špíně. Vzhledem k vyšší investici, kterou Apple iPad Air (2019) představuje, se rozhodně vyplatí.

Velká obrazovka a solidní výkon - Apple iPad Air (2019)h2>

Zařízení Apple iPad Air (2019) nabízí skvělý kompromis mezi iPhonem a notebookem od stejné značky. Díky kompaktnějším rozměrům ho můžete snadno nosit u sebe a díky štědré výbavě s ním dokážete například hravě upravovat či stříhat videa či fotky.