+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Ochranné fólie a tvrzená skla pro Alcatel 1X (2019)

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Ochranné sklo pro Alcatel 1X (2019) je velký pomocník

Výrobce smartphonu Alcatel 1X (2019) se pyšní tím, že telefon disponuje 2,5 D sklem. Mohlo by se zdát, že žádná další ochrana displeje nebude potřeba. Opak je pravdou. Zahnuté 2,5 D sklo ji vyžaduje stejně jako každý jiný displej. Proto jsme do našeho výběru zařadili fólie na displej i tvrzená ochranná skla na mobily Alcatel 1X (2019) a to hned v několika verzích.

Jak co nejlépe ochránit displej telefonu Alcatel 1X (2019) před poničením?

Oba typy zabezpečení displeje nabízí celou řadu užitečných vlastností. Fólie na mobil i ochranné sklo zajistí váš Alcatel 1X (2019) proti škrábancům, oděrkám či špíně. Pokud v minulosti nějaké šrámy již utržil, kvalitní přídaná vrstva je dokáže vyplnit a zakrýt. Sklo i ochranná fólie jsou vybavené oleofobní vrstvou, která zamezuje výskytu otisků prstů. Zobrazovací i dotykové funkce zůstanou zachované, takže rozdíl prakticky nepocítíte. Největší odlišnost se týká tvrdosti použitého materiálu a s tím související cena. Zatímco fólie na displej dosahuje tvrdosti zhruba 4 H, sklo šplhá na Mohsově škále až na devátý stupeň z deseti možných. To vysvětluje i o něco vyšší cenu. Vyšší tvrdost rovná se lepší odolnost v situaci, která je noční můrou všech citlivých displejů. Na mysli máme samozřejmě pády. Pokud telefon opatřený ochranný sklem upadne, příslušenství do sebe absorbuje energii pádu a rozbije se namísto displeje. Už proto stojí za to displej telefonu vždy spolehlivě zabezpečit.

Velká obrazovka a solidní výkon - Alcatel 1X (2019)

Mobilní telefon Alcatel 1X (2019) od francouzské značky, kterou v současné době vlastní čínská společnost TCL, se snaží držet krok se světovými trendy. Tak jako jiné značky i tento smartphone láká na výjimečný fotoaparát. Duální zadní kamera je mimo jiné vybavená moderní funkcí bokeh, která se stará o zajímavé rozostření obrazu. Pomáhá jí přitom až 16 + 2 MP. Obraz jde navíc doostřit i zpětně, což jistě ocení všichni ambiciózní amatérští fotografové.