Ochranné fólie a tvrzená skla pro Alcatel 1S

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ochranné sklo pro Alcatel 1S je velký pomocník

Ochranné sklo chrání displej Alcatel 1S proti vrypům a škrábancům. Sklo je odolné proti nárazům při pádu telefonu. Sklo zároveň posiluje ochranu displeje proti rozbití například při pádu telefonu Alcatel 1S na zem. Ochranné sklo je výrazně odolnější než samotná ochranná fólie. Sklo zvládne nalepit na displej každý, jeho aplikace je snadná. Sklo má jednu negativní vlastnost, a tou je jeho cena. Je o něco dražší než samotná fólie, ale není to nic hrozného a jeho koupě se vyplatí.

Výhody a důvod koupě produktu pro tento telefon Alcatel 1S

Ochranná fólie pro Alcatel 1S má za úkol ochránit váš displej před škrábanci, nečistotami a prachem. fólie je mnohem levnější varianta na rozdíl od ochranného skla, ale také má svá proti. Jedním velkým mínusem je to, že se mohou pod fólií vytvořit časem bublinky, které pak mohou vadit při ovládání telefonu Alcatel 1S. Každý, kdo si pořídí mobilní telefon Alcatel 1S, by měl zvážit koupi ochranné fólie nebo skla. Je to menší investice, která vám ochrání displej telefonu Alcatel 1S.

Alcatel 1S – popis

Mobilní telefon Alcatel 1S vlastní operační systém Android 9.0 Pie. Tělo telefonu je pouze 8,4mm tenké a jeho přední i zadní strana telefonu je opatřena odolným 2.5D sklem, díky kterému má telefon zaoblené strany. Telefon díky tomuto zaoblení můžete snáze držet v ruce. Díky duálnímu fotoaparátu o rozlišení 13 + 2 Mpx vám umožní pořizovat efektivní a jedinečné fotografie například v režimu s rozostřeným pozadím. Přední fotoaparát selfie má rozlišení 5 Mpx, která slouží i jako senzor. Dále nabízí možnost dvou SIM karet (Dual SIM), nebo máte možnost jedné SIM karty + SD karta s kapacitou až 128 GB. Interní paměť je 32 GB s možností rozšíření paměti pomocí paměťové karty MicroSD. Díky výdrži baterie 3 000 mAh můžete na telefonu fungovat celý den. Dalšími funkcemi jsou například například NFC, LTE, MicroUSB, GPS, čtečka otisku prstů a je vybaven 8jádrovým procesorem.