Ochranné fólie a tvrzená skla pro Alcatel 1C (2019)

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Ochranné sklo pro Alcatel 1C (2019) je velký pomocník

Pro mobilní telefon Alcatel 1C (2019) nabízíme jak tvrzená ochranná skla na mobil, tak fólie na displej. Důvod je jednoduchý. Tento smartphone patří mezi oblíbenou volbu rodičů, kteří ho chtějí věnovat svým potomkům. Patří totiž mezi velmi úsporné a přitom dostatečně výkonné telefony. Všichni si přitom dovedeme představit, jak děti a dospívající s telefony zacházejí. Jejich výdrž s oblibou pokoušejí a testují každý den. Aby nebylo nutné pořizovat nové mobily pokaždé, když se v tašce utkají s klíči nebo třeba s kružítkem, je lepší pořídit pro ně příslušenství, které ochrání jejich nejcitlivější část.

Jak co nejlépe ochránit displej telefonu Alcatel 1C (2019) před poničením?

Fólie na mobil a ochranné sklo, které se dostane k nám do výběru, musí splňovat vysoká kritéria kvality a disponovat náležitými vlastnostmi. Těmi klíčovými jsou odolnost proti oděrkám, škrábancům a špíně, schopnost nezanechávat otisky prstů a nulový vliv na zobrazovací a dotykové vlastnosti telefonu. Rozměry těchto užitečných pomocníků musí přesně odpovídat obrazovce, v tomto případě pětipalcovému displeji Alcatel 1C (2019). Jaký je tedy mezi nimi rozdíl? Ochranná fólie představuje o něco nižší investici. Nemůže se však pochlubit takovou tvrdostí jako tvrzené sklo. To dosahuje na Mohsově stupnici deváté příčky z deseti možných. Váš telefon ochrání nejen před běžnými typy mechanického poškození, ale obstojí i v případě pádu telefonu. Pokud k němu dojde, absorbuje do sebe jeho energii a rozbije se namísto obrazovky. V tom případě doporučujeme ho opatrně sejmout a v co nejkratším čase vyměnit za nové. Jen tak bude váš telefon znovu chráněný.

Velká obrazovka a solidní výkon - Alcatel 1C (2019)

Původně francouzskou značku telefonů Alcatel dnes vlastní čínská společnost TCL. Právě díky tomu dokáží telefony obstát v záplavě levných čínských značek. Mobil Alcatel 1C (2019) jednoznačně sází na nízkou cenu. Za své peníze však získáte spoustu užitečných funkcí včetně těch, kterými se mohou pochlubit telefony ve vyšší cenové kategorii.