Obal na mobil - etuo Leather Hard Case - řemeslná kůže - stříbrná (472957)

Hodnocení:  4.0
(2)
Cena: 529 Kč including VAT 23%
Vyberte barvu:
Dostupnost > 10 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 79 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  

Mohlo by se vám také líbit

etuo Leather Hard Case - pouzdro vyrobené z ekologické kůže s různými texturami

 

Pouzdra z kolekce etuo Leather Hard Case se vyznačují originálním designem a nadprůměrnými ochrannými vlastnostmi. Pevná konstrukce pouzdra minimalizuje riziko mechanického poškození telefonu. Tuhé tělo pouzdra zabrání ohnutí smartphonu a vyčnívající okraje či nárazníky absorbují pády a zabraňují přímému kontaktu obrazovky s rovným povrchem. Plastová zadní strana pouzdra je potažena ekologickou kůží. V závislosti na výběru konkrétního variantu obalu může být jeho vzhled zcela odlišný. K dispozici máme pouzdra v neonových jasných barvách, jakož i kryty v tlumené barvě s klasickou ražbou podobnou kůži.

 

Charakteristika pouzdra etuo Leather Hard Case:

  • zadní strana potažená ekologickou kůží,
  • různé barvy a textury na výběr,
  • pouzdro vyztužené plastovou deskou,
  • zesílené ráfky a nárazníky TPU,
  • pouzdro vyhovující konkrétním modelem telefonu.
Dedykowane etui na telefon

Jaké další výhody má obal etuo Leather Hard Case?

 

Protože v kolekci etuo Leather Hard Case používáme pouze ekologickou kůži, naše pouzdra mohou používat vegani i další lidé, kterým záleží na dobrých životních podmínkách zvířat. Naše kryty se vyznačují elegantním designem a vysokou odolností. Kromě hladké, matné kůže na zadní straně pouzdra si můžete vybrat i ze široké škály embosování, jakým je hadí kůže, krokodýlí kůže, saffiano nebo vintage. Barvy řady etuo Leather Hard Case jsou ještě rozmanitější. Můžete si vybrat klasickou černou, tlumenou hnědou, béžovou a šedou, nebo dát prostor své fantazii a zvolit neonovou žlutou, růžovou nebo zelenou barvu.

Dedykowane etui na telefon

Etuo Leather Hard Case - originální doplněk

 

Obaly etuo Leather Hard Case představují zajímavou formu zábavy, která osloví mnoho lidí. Na jedné straně odkazují na klasické kožené kryty a pouzdra, na straně druhé se vyznačují moderním designem. Tvrdé kožené pouzdro je určitě dobrou volbou pro lidi, kteří hledají pouzdro se spolehlivými ochrannými vlastnostmi. Díky dostupnosti zcela odlišných textur a barevných variant může být Leather Hard Case vysněným doplňkem pro majitele smartphonů jakéhokoliv pohlaví či věku.

Dedykowane etui na telefon
Dedykowane etui na telefon


  Informace o výrobci