Obal na mobil - etuo Leather Case - krokodýlí kůže - levandule (472937)

Hodnocení:  4.5
(2)
Cena: 529 Kč including VAT 23%
Vyberte barvu:
Dostupnost > 10 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 79 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  

Mohlo by se vám také líbit

etuo Leather Case - pouzdro na telefon vyrobené z ekologické kůže

 

Pouzdro etuo Leather Case je originálním doplňkem se spolehlivými ochrannými vlastnostmi. Sestává ze silikonového obalu, plastové desky a jednobarevné syntetické kůže s gravírováním. Elegantní ochranný doplněk je k dispozici v různých barvách: tmavá čokoláda, skořicová, šedá a černá. Imitace kůže svým vzhledem a texturou připomíná přírodní kůži. Pouzdro chrání zadní a boční části telefonu před poškrábáním, odřeninami a nečistotami. Díky zesíleným okrajům absorbuje pády a nárazy a také minimalizuje riziko mechanického poškození displeje. Díky výřezům pro externí komponenty nemusíte skládat pouzdro, abyste mohli používat fotoaparát, nabíjecí port nebo funkční tlačítka telefonu.

 

Vlastnosti pouzder etuo Leather Case:

  • realistická ekokůže na zadní straně,
  • tělo vyztužené plastovou deskou,
  • okraje z vyztuženého TPU,
  • mnoho vzorů na výběr,
  • hrubé okraje s výstupky.
Dedykowane etui na telefon

Jaké jsou další výhody pouzdra etuo Leather Case?

 

Kromě ochranných vlastností je jednou z nepopíratelných výhod série pouzder etuo Leather Case i jejich mimořádný design. Různé barvy na výběr v kombinaci s poutavými vzory vám mohou připomínat i tetování. Existuje mnoho zajímavých motivů, jako jsou geometrická srdíčka, planety, kompas, mandala, zvířecí a rostlinné obrázky. Minimalisté si mohou vybrat kožené pouzdro bez gravírování. Důležité je, že kryt má z vnitřní strany měkkou podšívku, díky níž není poškrábané samotné tělo telefonu. Na vnější straně má kryt drsné okraje s výstupky, které zajišťují pevné držení. Stejný model pouzdra etuo Leather Case je k dispozici v mnoha variantech přizpůsobených různým modelům telefonů.

Dedykowane etui na telefon

Proč se vyplatí používat pouzdro na smartphone?

 

Dnešní telefony jsou mimořádně křehké zařízení. Stačí chvilka nepozornosti a ani nevíte, jak vám mobil vypadne z ruky - pak může dojít k poškrábání jeho krytu nebo k rozbití displeje. Z tohoto důvodu byste si měli ihned po zakoupení telefonu zvolit vhodné ochranné pouzdro. Pevný kryt zabraňuje tvorbě odřenin, škrábanců a vrypů na těle smartphonu. Ochranné pouzdro také minimalizuje riziko rozbití skla obrazovky. Pouzdro na telefon je doplňkovou dekorací a jeho design lze přizpůsobit vašemu vkusu, preferencím, ale i vašim zájmům, světonázoru či práci.  Informace o výrobci