+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Obal na mobil Glossy Case - Píseň jeřába (471705)

Hodnocení: 4.5   (2)
Cena: 439 Kč
Dostupnost > 10 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 74 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  
  DO SCHRÁNKY

Umělecká pouzdra na telefon „Lesní příběhy“ Aleksandra Ćmachowska x etuo

 

Pouzdro na telefon z kolekce etuo „Lesní příběhy“ je výsledkem spolupráce s polskou umělkyní Aleksandrou Ćmachowskou, autorkou grafiky, která mimo jiné vytváří nádherné rostlinné grafiky, pohádkové krajinky i barevné obrázky hmyzu a vodních živočichů. Jedinečné kousky z této série si můžete koupit na našich flexibilních pouzdrech s průhledným rámem, jakož i na prémiových obalech ze série Glossy či na krytech Wallet Book. Široká škála barev grafiky i krytů smartphonů vám umožní vybrat si pro sebe ideální pouzdro. V kolekci „Lesní příběhy“ najdete 5 originálních vzorů s motivy jelena, sovy, můry nebo brouka.

 

Vlastnosti pouzdra Lesní příběhy série etuo:

  • ochrana telefonu před mechanickým poškozením,
  • originální výtisky polské umělkyně Aleksandry Ćmachowskej,
  • 5 grafických prvků na výběr,
  • perfektně sladěné výřezy pro nejdůležitější komponenty telefonu,
  • různé materiály a formy pouzdra,
  • matný nebo lesklý povrch.
Dedykowane etui na telefon

Pouzdro na telefon pro milovníky umění: podporujeme mladé umělce!

 

Pokud máte rádi originální a jedinečnou grafiku, pouzdra z kolekce „Lesní příběhy“ Aleksandra Ćmachowska x etuo jsou skutečnou lahůdkou pro estetiky i milovníky umění a stylových doplňků. Krásná grafika s rostlinami, hmyzem a zvířaty dokonale odpovídá současným trendům života spojeného s přírodou. Kombinace skic s akvarelovými dekoracemi zaručuje dokonalý efekt na pouzdře vašeho chytrého telefonu. Díky tomu můžete získat jedinečné příslušenství se zajímavým designem.

Dedykowane etui na telefon

Pouzdro na telefon etuo Lesní příběhy - ochranné vlastnosti

 

Obal na telefon z této série nejenom vypadá skvěle, ale zachovává si všechny své ochranné vlastnosti. Výběrem pouzdra na zadní stranu smartphonu účinně ochráníte jeho tělo před poškrábáním, odřeninami a nečistotami. Kryt je další vrstvou, která absorbuje kapky a nárazy telefonu, což snižuje riziko poškození choulostivých komponent uvnitř zařízení. Díky vyčnívajícím okrajům brání kryt přímému kontaktu displeje telefonu s rovným povrchem. Ještě lepší ochranu obrazovky dosáhnete výběrem knížkového pouzdra a speciálního tvrzeného skla. Skvělou možností jsou i prémiové kryty se zesíleným černým rámem, které se při kontaktu s nečistotami nezabarví.  Informace o výrobci

Způsob dopravyDoba přepravyPlatba předemDobírka

Zásilkovna
1 - 2 pracovní dny 80 Kč 110 Kč

Balík do balíkovny
1 - 2 pracovní dny 74 Kč 104 Kč

Balík na poštu
1 - 2 pracovní dny 80 Kč 110 Kč

Balík Do ruky
1 - 2 pracovní dny 84 Kč 114 Kč

PPL
1 - 2 pracovní dny 94 Kč 124 Kč

WE|DO kurýr
1 - 2 pracovní dny 94 Kč 124 Kč


Bez ohledu kolik předmětů koupíte, za doručení platíte jenom jednou

Doručení zdarma při nákupu nad 600 Kč

Více informací (https://www.etuo.cz/doprava-platba)

Zakoupené zboží máte právo vyměnit nebo vrátit do 30 dnů bez udání důvodu. Jsme legálně provozující společnost která respektujeme práva spotřebitelů.

Více informací (https://www.etuo.cz/vraceni-reklamace)

  Gauntlet, 14. srpna 2021

  Bleed, 11. července 2021

Tvůj názor


Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním mých osobních údajů mnou poskytnutých správci* více... Správce Vaších osobních údajů je HS-trade sp. z o.o. sp. k. se sídlem Druskienicka 6 v Poznani, Polsko. Prohlašujeme, že jako správce vašich osobních údajů splňujeme veškeré zákonné povinnosti vyžadované platnou legislativou, zejména zákonem o ochraně osobních údajů a GDPR. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a můžete je kdykoli odvolat. Jako uživatel máte právo na přístup k osobním údajům, a také právo na opravu osobních údajů kdykoli si přejete.
  • Typ krytu: odolné
  • Značka zařízení: Apple, Google, HUAWEI, LG, Motorola, Samsung
  • Výrobce / Série: etuo Glossy Case
  • Barva / vzor: vícebarevná / se vzorem