Obal na mobil Glossy Case - Lesní roháč (jelen) (471709)

Hodnocení:  4.5
(2)
Cena: 439 Kč including VAT 23%
Dostupnost > 10 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 79 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  

Umělecká pouzdra na telefon „Lesní příběhy“ Aleksandra Ćmachowska x etuo

 

Pouzdro na telefon z kolekce etuo „Lesní příběhy“ je výsledkem spolupráce s polskou umělkyní Aleksandrou Ćmachowskou, autorkou grafiky, která mimo jiné vytváří nádherné rostlinné grafiky, pohádkové krajinky i barevné obrázky hmyzu a vodních živočichů. Jedinečné kousky z této série si můžete koupit na našich flexibilních pouzdrech s průhledným rámem, jakož i na prémiových obalech ze série Glossy či na krytech Wallet Book. Široká škála barev grafiky i krytů smartphonů vám umožní vybrat si pro sebe ideální pouzdro. V kolekci „Lesní příběhy“ najdete 5 originálních vzorů s motivy jelena, sovy, můry nebo brouka.

 

Vlastnosti pouzdra Lesní příběhy série etuo:

  • ochrana telefonu před mechanickým poškozením,
  • originální výtisky polské umělkyně Aleksandry Ćmachowskej,
  • 5 grafických prvků na výběr,
  • perfektně sladěné výřezy pro nejdůležitější komponenty telefonu,
  • různé materiály a formy pouzdra,
  • matný nebo lesklý povrch.
Dedykowane etui na telefon

Pouzdro na telefon pro milovníky umění: podporujeme mladé umělce!

 

Pokud máte rádi originální a jedinečnou grafiku, pouzdra z kolekce „Lesní příběhy“ Aleksandra Ćmachowska x etuo jsou skutečnou lahůdkou pro estetiky i milovníky umění a stylových doplňků. Krásná grafika s rostlinami, hmyzem a zvířaty dokonale odpovídá současným trendům života spojeného s přírodou. Kombinace skic s akvarelovými dekoracemi zaručuje dokonalý efekt na pouzdře vašeho chytrého telefonu. Díky tomu můžete získat jedinečné příslušenství se zajímavým designem.

Dedykowane etui na telefon

Pouzdro na telefon etuo Lesní příběhy - ochranné vlastnosti

 

Obal na telefon z této série nejenom vypadá skvěle, ale zachovává si všechny své ochranné vlastnosti. Výběrem pouzdra na zadní stranu smartphonu účinně ochráníte jeho tělo před poškrábáním, odřeninami a nečistotami. Kryt je další vrstvou, která absorbuje kapky a nárazy telefonu, což snižuje riziko poškození choulostivých komponent uvnitř zařízení. Díky vyčnívajícím okrajům brání kryt přímému kontaktu displeje telefonu s rovným povrchem. Ještě lepší ochranu obrazovky dosáhnete výběrem knížkového pouzdra a speciálního tvrzeného skla. Skvělou možností jsou i prémiové kryty se zesíleným černým rámem, které se při kontaktu s nečistotami nezabarví.

* Zadní strana obalu je na přesuny pokryta ochrannou vrstvou.  Informace o výrobci