Obal na mobil - etuo Glossy Case - Floral impressions - Kasiags Bird songs (484539)

Hodnocení:  5.0
(3)
Cena: 439 Kč including VAT 23%
Dostupnost > 10 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 79 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  

Akvarelové pouzdro na telefon Květinové obrazy etuo x Katarzyna Stróżyńska-Goraj

 

V našem internetovém obchodě se objevila další kolekce pouzder s potiskem, kterou vytvořila umělkyně Katarzyna Stróżyńska-Goraj. Jedná se o pouzdra na telefony, jejichž zadní strany zdobí efektní akvarelové potisky na téma flóry a fauny. Pouzdro na chytrý telefon ze série etuo Květinové obrazy jistě osloví lidi, kteří preferují neobvyklé doplňky a rádi se obklopují jedinečnými předměty. Různé rostliny ve společnosti ptáků dodají vašemu telefonu zcela nový charakter.

 

5 různých designů pouzder v botanické kolekci etuo x Katarzyna Stróżyńska-Goraj

  • Polní mák - pro váš telefon se může na dlouhou dobu zastavit čas mezi květnem a srpnem, kdy na loukách kvetou krásné máky. Akvarelový obal s jejich motivem vás blaženě naladí každý den.
  • Romantický háj - poslouchejte zpěv ptáků a vnímejte vůni sluncem zalitých květin při zkoumání pouzdra s motivem romantického háje. Jedná se o jedinečné ochranné pouzdro na telefon pro skutečné romantiky.
  • Tropický chlad - sladké ovoce, voňavé květiny, motýly a exotické květiny naleznete na zadní straně svého telefonu. Kvalitní kryt dodá vašemu chytrému telefonu pozitivní letní atmosféru.
  • Zpěvy ptáků - z lesní houštiny se vynoří mládě volavky a sedne si na rozkvetlou větev. Takový grafický motiv zdobí obal na telefon jako z pohádky, který kombinuje tmavé barvy s barevnými akcenty.
  • Na větvi - štěbetání ptáků mezi dubovými listy je perfektní motiv na pouzdro pro milovníky dlouhých procházek lesem. Díky němu můžete mít kousek přírody s sebou i v samotném centru města
Akvarelové pouzdro na telefon

O autorovi motivů na obalech etuo Květinové obrazy x Katarzyna Stróżyńska-Goraj

 

Potisky na pouzdrech z kolekce Květinové obrazy jsou ručně malovaná díla umělkyně Katarzyny Stróżyńské-Goraj, která žije nedaleko Londýna. Je absolventkou Vratislavské univerzity v oboru konzervační dokumentace a dějiny umění. V jejích grafikách je vidět láska k přírodě, květinám, anglickým zahradám a cestování. Pohádkový styl grafiky zaručují akvarelové barvy použité umělkyní. Kromě potisků na obaly vytváří také vzory na látky a tapety. Její díla ve formě plakátů naleznete v prodejně Mysiogonek, kterou provozuje se svými přáteli.

* Zadní strana obalu je na přesuny pokryta ochrannou vrstvou.  Informace o výrobci