Obal na mobil - etuo Corko Hard Case - tmavá třešeň (472949)

Hodnocení:  4.8
(5)
Cena: 529 Kč including VAT 23%
Dostupnost > 10 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 79 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  

etuo Corko Hard Case - pancéřové pouzdro s barevným korkem

 

Obal z kolekce etuo Corko Hard Case je kombinací všech důležitých vlastností ochranného doplňku. Kryt se vyznačuje vysokou odolností díky pevné plastové desce a zesíleným nárazníkům po obvodu. Tímto způsobem ještě účinněji chrání váš telefon před potenciálním mechanickým poškozením. Zabraňuje vzniku škrábanců, odřenin a nečistot, absorbuje nárazy a snižuje riziko promáčknutí smartphonu. Korková zadní strana pouzdra je biologicky rozložitelná, příjemná na dotek a působí atraktivně. Protože je kryt k dispozici v mnoha variantách pro konkrétní modely smartphonů, dokonale odpovídá tvaru a rozměrům vašeho telefonu.

 

Hlavní charakteristiky série etuo Cork Hard Case jsou:

  • pevné, plastové tělo,
  • zesílené ráfky a nárazníky TPU,
  • zdobení zadní strany barevným korkem,
  • přizpůsobené výřezy pro externí komponenty,
  • různé korkové vzory na výběr.
Dedykowane etui na telefon

Další výhody použití tvrdého pouzdra Corko Hard Case

 

Vyztužená struktura tvrdého pouzdra Corko zaručuje vyšší zabezpečení vašeho telefonu. Díky hrubým hranám a nárazníkům je chráněn kryt telefonu a jeho displej. Korkový zadní kryt pouzdra je mimořádně originální ozdobou. Můžete si vybrat nejen různé barevné varianty korku, ale i jeho vzory, včetně třeba zátky na láhev nebo dubové kůry. Díky tomu si můžete vybrat perfektní pouzdro na telefon v souladu s vaším vlastním smyslem pro estetiku. Navzdory pevné struktuře obsahuje kryt vhodně umístěné výřezy pro externí komponenty, takže nijak nenarušuje běžné používání zařízení.

etuo Cork Hard Case - zvolte ekologický korek namísto umělých materiálů

 

Pokud máte rádi originální doplňky s přírodními prvky, série etuo Corko Hard Case jistě upoutá vaši pozornost. Kryt se zadní stranou pokrytou přírodním korkem je částečně biologicky odbouratelný. Vyznačuje se nejen účinnou ochranou smartphonu před mechanickým poškozením, ale i vysokou odolností během používání. Díky mnoha barevným variantám pouzdra a množství provedení, ze kterých si můžete vybírat, získáte velmi originální doplněk podle svých představ. Charakteristické vzory korkového pouzdra také perfektně zapadají do současné retro módy.  Informace o výrobci