CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Motorola Moto G60S - obal na mobil FLEXmat Case - bílá (475734)

Hodnocení:  5.0
(2)
Cena: Akční cena 254 Kč Běžná cena 299 Kč including VAT 23%
Vyberte barvu:
Dostupnost > 10 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 79 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  
Silikonové pouzdro na telefon

etuo FLEXMAT Case - minimalistické, průhledné pouzdro na smartphone

 

Kryty série etuo FLEXMAT Case jsou jednoduché a elegantní obaly telefonu. Díky matnému povrchu jsou na nich méně viditelné otisky prstů a případné nečistoty. Obal na smartphone je k dispozici ve čtyřech barevných variantech. Protože je pouzdro průhledné, částečně vidíte původní barvu originálního krytu telefonu. Flexibilní materiál dobře přilne k smartphonu. Každé pouzdro je přizpůsobeno danému modelu telefonu, díky čemuž zohledňuje nejen jeho tvar a rozměry, ale také výřezy pro externí komponenty. Kryt je mimo jiné vybaven výřezy pro zadní fotoaparát, nabíjecí port nebo funkční tlačítka.

 

Čím se liší pouzdro etuo FLEXMAT Case?

  • flexibilní materiál TPU,
  • průhledné boky,
  • pouzdro vhodné pro model telefonu,
  • čtyři barvy na výběr,
  • výřezy pro kameru, tlačítka a konektory.
Barevné pouzdro na telefon

Další benefity pouzdra etuo FLEXMAT Case

 

Minimalismus série etuo FLEXMAT Case je velkou výhodou pro majitele smartphonů, kteří hledají nenápadné pouzdro. Pouzdro vyrobené z odolného TPU zaručuje účinnou ochranu smartphonu před různými druhy mechanického poškození. V první řadě zabrání tvorbě odřenin, škrábanců a vrypů na původním krytu telefonu. Díky mírně vyčnívajícím okrajům zabraňuje přímému kontaktu obrazovky smartphonu se zemí při pádu na rovný povrch. Pouzdro telefonu je také další vrstvou tlumící nárazy, a proto zvyšuje bezpečnost jemných komponent uvnitř mobilu.

Jednoduché pouzdro na telefon - výhody používání

 

Silikonové pouzdro na mobil je příslušenství, které můžete používat po celou dobu životnosti vašeho smartphonu. Materiál TPU je mimořádně odolný vůči mechanickému poškození, a proto představuje stálou ochranu. Silikonové pouzdro na telefon je navíc skvělé pro běžné čištění. Můžete ho například složit a omýt pod tekoucí vodou nebo vydezinfikovat. Díky matné, průhledné barvě vypadá obal vždy elegantně a profesionálně bez zbytečných ozdob. Vyberte si pouzdro ve své oblíbené barvě: černá, bílá, modrá nebo růžová. Mírně průhledné pouzdro může dokonale odpovídat původním barvám originálního krytu telefonu.  Informace o výrobci

Koupit jako sadu