CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Motorola Moto E7i Power - tvrzené sklo 5D Full Glue - černá (475763)

Hodnocení:  4.5
(2)
Cena: Akční cena 423 Kč Běžná cena 529 Kč including VAT 23%
Dostupnost > 10 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 79 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  

Opravdový tvrďák mezi skly

Ochranné sklo etuo na mobil Motorola Moto E7i Power

Tvrzené ochranné sklo 5D Full Glue na chytrý telefon Motorola Moto E7i Power patří mezi prémiové produkty. Má ideální tvar i zakřivení okrajů, které umožňuje jeho 100% přilnutí k obrazovce telefonu. Ochranné sklo 5D Full Glue tak chrání kompletně celou přední stranu telefonu. Je vyrobeno z vysoce kvalitního tvrzeného plastu japonské značky Asahi Glass. K obrazovce přilne po celém povrchu. Speciální postup výroby zajišťuje, že má ochranné sklo na mobil pouze 0,33 mm. Telefon Motorola Moto E7i Power si tak zachová svůj zcela svůj původní design. Skvělý materiál, přesné kopírování tvaru telefonu i minimální tloušťka ochranného skla ponechávají telefonu 100 % dotykových funkcí. Při provozu rychle zapomenete, že je váš chytrý telefon vybaven tvrzeným ochranným sklem. Ani obraz telefonu není dotčen. Tvrzená ochranná skla na mobil Motorola Moto E7i Power značky 5D Full Glue jsou 100% průhledná. Nenarušují požitek z prohlížení fotografií ani videí. Tvrzená ochranná skla jsou ideálním doplňkem pro ochranu citlivé obrazovky telefonu. Zakrývají celou přední část, mají zaoblené hrany až do krajů. Díky tomu je celá přední část telefonu Motorola Moto E7i Power chráněna při pádu nebo střetu s velmi ostrými předměty.

Prémiové tvrzené sklo 5D Full Glue pro mobil

Efektivní ochrana dotykového displejeTvrzená ochranná skla pro mobily Motorola Moto E7i Power značky 5D Full Glue patří mezi velmi kvalitní prémiové doplňky. Ochranné sklo 5D Full Glue dosahuje tvrdosti 9H na Mohsově stupnici. Ochrání tak displej telefonu při pádu i střetu s hrotem klíčů v kabelce. Ochranné sklo 5D Full Glue je vyrobeno v rozměrech a tvarech chytrého telefonu. Ideálně tak přilne k celé přední části telefonu a chrání ji. Ochranné sklo je zcela průhledné. Pouze v okrajích má designový rámeček. Barva okrajů je volitelná. Ochranné sklo má několik vrstev. Přímo na displeji telefonuje speciální optické silikonové lepidlo. Další vrstvu tvoří optický PET povlak. Následuje vrstva speciálního tvrzeného ochranného skla. Nakonec má sklo povrchovou nano úpravu. Balení obsahuje sadu pomůcek k dokonalému upevnění ochranného skla.

*Zobrazené fotky jsou náhledové. Produkt se může lišit od zobrazeného na fotce výřezy na komponenty a balením v závislosti na šarži dodání.

*Upozornění: obal tvrzeného 5D Full Glue skla se může lišit od obalu uvedeného na obrázku. V závislosti na dodavateli se mohou lišit i názvy použité výrobcem (např. 6D, 7D).


Jak nasadit tvrzené sklo? - Zjistěte víc  Informace o výrobci