CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Motorola Moto E30 - obal na mobil Soft Flex - černá (475679)

Hodnocení:  4.7
(3)
Cena: Akční cena 254 Kč Běžná cena 299 Kč including VAT 23%
Dostupnost > 10 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 79 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  
Jednobarevné pouzdro na chytrý telefon

etuo Soft Flex - flexibilní, na dotek příjemný obal na smartphone

 

Obal na telefon ze série etuo Soft Flex je jemný, stylový doplněk šitý na míru konkrétnímu modelu smartphonu. Neprůhledný silikon je k dispozici v mnoha pastelových barevných variantech. Materiál poskytuje úžasnou pružnost a je příjemný na dotek. Dobře přilne k telefonu a chrání jeho tělo před poškrábáním, promáčknutím, odřeninami a nečistotami. Mírně vyčnívající boky zabraňují přímému kontaktu obrazovky smartphonu se zemí při pádu na rovný povrch. V závislosti na výběru se mohou konkrétní kryty odlišovat barvami a výřezy pro fotoaparát.

 

Hlavní benefity etuo Soft Flex

  • silikonové pouzdro,
  • materiál příjemný na dotek,
  • výřezy na kameru a konektory,
  • místo pro boční tlačítka,
  • mnoho barev na výběr.
Vhodné pouzdro na telefon

Další výhody obalů etuo Soft Flex

 

Silikonové pouzdro na telefon představuje minimalistickou, elegantní ochranu. Účinně chrání smartphone před potenciálním mechanickým poškozením, aniž by negativně ovlivňoval vzhled zařízení. Pružné, na dotek příjemné pouzdro se nedeformuje, takže dobře drží na telefonu. Obal je takový pevný, že účinně absorbuje pády, čímž se snižuje riziko možných poškození v důsledku nárazu. Na hladkém povrchu pouzdra nejsou viditelné žádné otisky prstů, kvalitní barvy nevyblednou ani se nezabarví. Pouzdro se velmi snadno čistí - lze ho dezinfikovat nebo mýt pod tekoucí vodou. Máte také možnost vybrat si z mnoha příjemných barev. Pastelové odstíny vám vylepší náladu a jsou krásnou dekorací pro váš smartphone.

Pouzdro na telefon v módní barvě

Minimalistické pouzdro na smartphone - ochrana a styl

 

Pokud hledáte pouzdro na telefon, které nezvětší tělo smartphonu a má elegantní design, pouzdro ze série etuo Soft Flex je pro vás jako stvořené. Vyberte si obal ve své oblíbené barvě, například v černé, zelené, tmavomodré, růžové nebo červené. Kryt vám umožní uchovat původní design vašeho přístroje co nejdéle - bez škrábanců, oděrků nebo vrypů. Pokud si k pouzdru koupíte sklo nebo fólii na displej, účinně ochráníte celý povrch smartphonu. Díky výřezům a výstupkům pro externí komponenty a boční tlačítka už nemusíte mobil z pouzdra nikdy vybírat, a to ani tehdy, pokud chcete svůj smartphone nabít nebo s ním fotit.

*Obaly se mohou mírně lišit barvou i tvarem výřezů v závislosti na dodavateli.  Informace o výrobci

Koupit jako sadu