CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Motorola Edge 20 Lite - obal na mobil Ultra Slim - průhledný (475701)

Hodnocení:  4.5
(4)
Cena: Akční cena 125 Kč Běžná cena 209 Kč including VAT 23%
Dostupnost 0 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 79 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  
DODÁNÍ BRZY
OZNÁMENÍ O DOSTUPNOSTI

etuo Ultra Slim - silikonové pouzdro pro minimalisty

 

Pouzdro na telefon etuo Ultra Slim je tenké pouzdro vyrobené z tvrzeného silikonu. Materiál TPU je nejen pružný, ale také odolný. Kryt účinně chrání povrch telefonu před nečistotami a mechanickým poškozením: odřeninami, škrábanci a rýhami. Účinná ochrana nenarušuje původní design zařízení. Pouzdro je 100% průhledné a zobrazuje původní barvu krytu chytrého telefonu. Každé pouzdro ze série etuo Ultra Slim je přizpůsobeno konkrétnímu modelu telefonu. Díky tomu kryt těsně přiléhá k zařízení a nepřekáží při jeho běžném používání.

 

Charakteristika pouzdra ze série - etuo Ultra Slim:

  • velmi tenký obal z TPU,
  • pouzdro odpovídající modelu telefonu,
  • transparentní silikon,
  • opticky nezvětšuje telefon,
  • pružný materiál.
silikonové pouzdro

Jaké další výhody má pouzdro etuo Ultra Slim?

 

Hlavní výhodou obalů etuo Ultra Slim je jejich minimalistický styl. Svůj chytrý telefon můžete efektivně ochránit před poškozením při zachování jeho původního designu. Kryt nepřekáží při běžném používání smartphonu a opticky nezvětšuje zařízení. Díky výřezům a výstupkům pro externí komponenty nemusíte pouzdro vybírat, abyste měli přímý přístup ke slotu pro nabíječku, kameru nebo ke konektoru sluchátek. Důležité je, že na vnitřní straně má obal jemné jazýčky, které zabraňují přilepení krytu k povrchu telefonu. Díky tomu není povrch pouzdra pro chytrý telefon invazivní.

Pouzdro na telefon

Proč se vyplatí používat ochranné pouzdro?

 

Vkus a preference pouzdra se liší v závislosti na majiteli telefonu, ale jedna věc zůstává stejná - používat pouzdro na chytrý telefon bychom měli všechno. Minimalisté, kteří nechtějí zasahovat do originálního designu svého zařízení, mohou sáhnout po tenkém a odolném obalu ze série etuo Ultra Slim. Při výběru pouzdra z této série se vyplatí použít i dodatečnou ochranu displeje. Toto pouzdro je dokonale průhledné, takže neovlivňuje vzhled telefonu. Jelikož je pouzdro velmi tenké, nezvětšuje ani rozměry chytrého telefonu. Silikonové pouzdro se snadno čistí a dezinfikuje. Odolný materiál zaručí, že pouzdro bude sloužit dlouhou dobu.  Informace o výrobci