Meizu M3 Note - obal na mobil Flex Book - modrý (194906)

Hodnocení:  4.5
(4)
Cena: Akční cena 99 Kč Běžná cena 309 Kč including VAT 23%
Vyberte barvu:
Dostupnost 3 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 79 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  
Knížkové pouzdro na telefon

etuo Flex Book - Knížkové pouzdro na telefon nebo tablet

 

Knížkový obal je skvělou alternativou k obyčejným krytům na telefon. Masivní pouzdro se skládá ze dvou vrstev. Vnitřní tvoří ohebné pouzdro vyrobené z tvrzeného silikonu a vnější zas plastový kryt, který napodobuje texturu kůže nebo dřevěný vzor. Pouzdro etuo Flex Book vždy připravujeme vždy na míru pro konkrétní model smartphonu nebo tabletu. Kryt má výřezy přizpůsobené pro externí komponenty: fotoaparát, tlačítka a konektory. Díky tomu nemusí být pouzdro nikdy odstraněno, čímž poskytuje vašemu smartphonu neustálou ochranu. Estetické, příjemné na pohled a kvalitní. Taková jsou knížkové obaly na telefon.

 

Charakteristiky pouzdra etuo Flex Book:

  • kryt chránící obrazovku,
  • varianty s nesmazatelným potiskem,
  • textura příjemná na dotek,
  • 4 barvy na výběr,
  • silikonové pouzdro uvnitř krytu.
Kryt s krytem na telefon

etuo Flex Book - další výhody pouzdra

 

Kryt chránící obrazovku etuo Flex Book je velmi užitečný a přinese vám pohodlí. V první řadě chrání displej smartphonu - jednak před poškrábáním, a také před prasklinami na obrazovce. Zadruhé se dá použít i jako praktický stojánek pro smartphone nebo tablet. Tato vlastnost pouzdra se bude hodit zejména při videohovorech, sledování filmů nebo hraní her.

 

Silikonové pouzdro uvnitř krytu přiléhá těsně k smartphonu a drží ho pevně na jednom místě. Můžete si také navrhnout kompletně vlastní grafiku pouzdra ze série etuo Flex Book. Díky tomu svůj kryt maximálně přizpůsobíte a vyladíte jeho vzhled podle svých vlastních preferencí.

Výhody použití krytu s klapkou

 

Knížkový obal je jedním z nejbezpečnějších doplňků, které účinně chrání telefon nebo tablet před mechanickým poškozením. Silikonové pouzdro zakrývá originální kryt přístroje, aby nedošlo k poškrábání, odřeninám a vrypům. Díky uzavřené klapce nehrozí poškrábání displeje, například nošením telefonu v kabelce s klíči. Vnější kryt s klapkou také chrání displej před prasknutím a poskytuje účinnou vrstvu absorbující nárazy během pádu. Díky protiskluzové textuře pouzdra je menší riziko vyklouznutí smartphonu z vašich rukou.  Informace o výrobci