+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Meizu M2 - obal na mobil Flex Book - růžový (66613)

Hodnocení: 4.7   (3)
Cena: 149 Kč
319 Kč
Dostupnost 2 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 74 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  
  DO SCHRÁNKY
Knížkové pouzdro na telefon

etuo Flex Book - Knížkové pouzdro na telefon nebo tablet

 

Knížkový obal je skvělou alternativou k obyčejným krytům na telefon. Masivní pouzdro se skládá ze dvou vrstev. Vnitřní tvoří ohebné pouzdro vyrobené z tvrzeného silikonu a vnější zas plastový kryt, který napodobuje texturu kůže nebo dřevěný vzor. Pouzdro etuo Flex Book vždy připravujeme vždy na míru pro konkrétní model smartphonu nebo tabletu. Kryt má výřezy přizpůsobené pro externí komponenty: fotoaparát, tlačítka a konektory. Díky tomu nemusí být pouzdro nikdy odstraněno, čímž poskytuje vašemu smartphonu neustálou ochranu. Estetické, příjemné na pohled a kvalitní. Taková jsou knížkové obaly na telefon.

 

Charakteristiky pouzdra etuo Flex Book:

  • kryt chránící obrazovku,
  • varianty s nesmazatelným potiskem,
  • textura příjemná na dotek,
  • 4 barvy na výběr,
  • silikonové pouzdro uvnitř krytu.
Kryt s krytem na telefon

etuo Flex Book - další výhody pouzdra

 

Kryt chránící obrazovku etuo Flex Book je velmi užitečný a přinese vám pohodlí. V první řadě chrání displej smartphonu - jednak před poškrábáním, a také před prasklinami na obrazovce. Zadruhé se dá použít i jako praktický stojánek pro smartphone nebo tablet. Tato vlastnost pouzdra se bude hodit zejména při videohovorech, sledování filmů nebo hraní her.

 

Silikonové pouzdro uvnitř krytu přiléhá těsně k smartphonu a drží ho pevně na jednom místě. Můžete si také navrhnout kompletně vlastní grafiku pouzdra ze série etuo Flex Book. Díky tomu svůj kryt maximálně přizpůsobíte a vyladíte jeho vzhled podle svých vlastních preferencí.

Výhody použití krytu s klapkou

 

Knížkový obal je jedním z nejbezpečnějších doplňků, které účinně chrání telefon nebo tablet před mechanickým poškozením. Silikonové pouzdro zakrývá originální kryt přístroje, aby nedošlo k poškrábání, odřeninám a vrypům. Díky uzavřené klapce nehrozí poškrábání displeje, například nošením telefonu v kabelce s klíči. Vnější kryt s klapkou také chrání displej před prasknutím a poskytuje účinnou vrstvu absorbující nárazy během pádu. Díky protiskluzové textuře pouzdra je menší riziko vyklouznutí smartphonu z vašich rukou.  Informace o výrobci

Způsob dopravyDoba přepravyPlatba předemDobírka

Zásilkovna
1 - 2 pracovní dny 80 Kč 110 Kč

Balík do balíkovny
1 - 2 pracovní dny 74 Kč 104 Kč

Balík na poštu
1 - 2 pracovní dny 80 Kč 110 Kč

Balík Do ruky
1 - 2 pracovní dny 84 Kč 114 Kč

PPL
1 - 2 pracovní dny 94 Kč 124 Kč

WE|DO kurýr
1 - 2 pracovní dny 94 Kč 124 Kč


Bez ohledu kolik předmětů koupíte, za doručení platíte jenom jednou

Doručení zdarma při nákupu nad 600 Kč

Více informací (https://www.etuo.cz/doprava-platba)

Zakoupené zboží máte právo vyměnit nebo vrátit do 30 dnů bez udání důvodu. Jsme legálně provozující společnost která respektujeme práva spotřebitelů.

Více informací (https://www.etuo.cz/vraceni-reklamace)

  Sindel, 20. května 2018

  Mortar, 27. dubna 2016

  Benedikt, 5. dubna 2016

Tvůj názor


Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním mých osobních údajů mnou poskytnutých správci* více... Správce Vaších osobních údajů je HS-trade sp. z o.o. sp. k. se sídlem Druskienicka 6 v Poznani, Polsko. Prohlašujeme, že jako správce vašich osobních údajů splňujeme veškeré zákonné povinnosti vyžadované platnou legislativou, zejména zákonem o ochraně osobních údajů a GDPR. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a můžete je kdykoli odvolat. Jako uživatel máte právo na přístup k osobním údajům, a také právo na opravu osobních údajů kdykoli si přejete.
  • Typ krytu: knížkové
  • Značka zařízení: Meizu
  • Model zařízení: M2
  • Výrobce / Série: etuo Flex Book
  • Barva / vzor: jednobarevná / bez vzor, růžový