CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Lenovo Tab P11 4G - ochranná fólie na displej (475535)

Hodnocení:  4.3
(4)
Cena: Akční cena 115 Kč Běžná cena 229 Kč including VAT 23%
Dostupnost > 10 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 79 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  
etuo fólie

Ochranná fólie na displej tabletu od etuo

 

Polykarbonátová fólie přizpůsobená konkrétnímu modelu tabletu účinně chrání displej zařízení před mnoha mechanickými poškozeními. Chránič kryje povrch obrazovky a zabraňuje jejímu poškrábání, odřeninám a nečistotám. Při správné aplikaci přesně přilne k displeji, nehýbe se a neroluje po okrajích. Souprava s příslušenstvím obsahuje vlhčené a suché ubrousky pro utírání displeje, jakož i nálepky pro zachytávání případných částeček prachu. Obrazovku stačí vyčistit a fólii precizně nanést.

 

Hlavní vlastnosti polykarbonátových fólií etuo.cz jsou:

  • zanedbatelná tloušťka,
  • oleofobní povlak,
  • dobrá transparentnost,
  • možnost vlastní montáže,
  • včetně potřebného příslušenství.
Ochranná fólie na displej tabletu

Jaké další výhody má ochranná fólie na displej?

 

Tenká a pružná polykarbonátová fólie je dokonalým doplňkem pouzdra na tablet. Fólie zanedbatelné tloušťky a dokonalé průhlednosti nemá vliv na kvalitu obrazu a citlivost dotykového displeje. Tabletu také opticky nepřidává zbytečné centimetry a zůstává pro uživatele téměř neviditelný. V závislosti na modelu tabletu může obsahovat výřezy pro externí komponenty, jako je přední kamera, ovládací tlačítko nebo reproduktor. Díky speciálnímu oleofobnímu povlaku ochranné fólie je čištění obrazovky od mastných nečistot mnohem snazší. Aplikaci i demontáž polykarbonátové fólie zvládnete sami. Kryt po odstranění z displeje nezanechává na obrazovce tabletu žádné trvalé stopy.

Polykarbonátová fólie

Proč se vyplatí používat polykarbonátové fólie na obrazovku tabletu?

 

Displej je nejzranitelnějším prvkem každého tabletu vůči mechanickému poškození. Při běžném používání se na něm postupně hromadí drobné škrábance a nečistoty. Na druhé straně, obrazovka se může rozbít nešťastnou náhodou, například pádem tabletu. Proto je tak důležité vybavit zařízení odpovídajícím ochranným příslušenstvím již od jeho zakoupení. Polykarbonátová fólie je skvělou volbou pro lidi, kteří si potrpí na nenápadnou ochranu displeje. Dobře funguje v kombinaci s knížkovým pouzdrem nebo jiným obalem s vyčnívajícími okraji, protože chrání obrazovku hlavně proti poškrábání.

 

*Zobrazené fotky jsou náhledové. Produkt se může lišit od zobrazeného na fotce výřezy na komponenty a balením v závislosti na šarži dodání.

Jak nasadit ochrannou fólii? - Zjistěte víc  Informace o výrobci