CHRISTMAS SALE slevy až do -50% | Vidět víc »

Lenovo Moto E3 - tvrzené sklo 9H (201340)

Hodnocení:  4.7
(3)
Cena: Akční cena 105 Kč Běžná cena 209 Kč including VAT 23%
Dostupnost > 10 ks  
Dodání 48 h  
Ceny dopravy od 79 Kč  
Vrácení zboží do 30 dnů  
etuo sklo 9H

9H tvrzené sklo na displej telefonu

 

Pokud vám záleží na co nejefektivnější ochraně displeje vašeho telefonu před případným mechanickým poškozením, vyberte si tvrzené sklo s tvrdostí 9H na Mohsově stupnici. Odolné příslušenství zabraňuje vzniku škrábanců a nečistot na povrchu displeje. Díky tloušťce 0,3 mm zároveň minimalizuje riziko rozbití skla displeje v důsledku nárazu nebo pádu telefonu. V nabídce internetového obchodu etuo.cz jsou tvrzená skla přizpůsobena konkrétnímu modelu telefonu, díky čemuž zohledňují původní rozměry displejů a chrání celý jejich povrch.

 

Vlastnosti 9H tvrzeného skla etuo.cz:

  • tvrdost 9H na Mohsově stupnici,
  • tloušťka 0,3 mm,
  • oleofobní povlak,
  • otvory pro vnější komponenty,
  • velmi dobrá transparentnost.
9H tvrzené sklo

9H tvrzené sklo na obrazovku telefonu - další výhody

 

Ochranné tvrzené sklo zaručí vysoký stupeň ochrany displeje vašeho telefonu. Jelikož je pokryto speciálním oleofobním povlakem, pomaleji se na něm ukládají nečistoty a usnadňuje se čištění obrazovky. Tvrzená skla navzdory své tvrdosti neovlivňují kvalitu zobrazovaného obrazu ani citlivost dotykového displeje. Tloušťka 0,3 mm nezasahuje do designu zařízení a nechává telefon bez viditelného zvětšení jeho rozměrů. Díky výřezům přizpůsobeným danému modelu telefonu sklo nepřekáží při používání prvků jako je přední kamera či reproduktor.

Tvrzená ochrana displeje

Tvrzená ochrana displeje - nepostradatelný doplněk

 

Pokročilé ochranné vlastnosti, tenký design a velmi dobrá průhlednost dělají z tvrzeného skla skvělý doplněk pro váš chytrý telefon. Ochranná fólie na displej dobře přilne k povrchu displeje, během používání se neodlepuje ani neposouvá. Tvrzené sklo je dobrou alternativou k polykarbonátovým fóliím, které chrání obrazovku hlavně proti poškrábání, aniž by se snížilo riziko prasklin na displeji. Důležité je, že tvrzené sklo je příslušenství, které si můžete sestavit sami. Pevné balení v podobě pevné kartonové krabice obsahuje nejen fólii na displej, ale také potřebné příslušenství pro čištění displeje. Stačí odstranit nečistoty z povrchu obrazovky a poté na ni přiložit sklo a přitisknout. Po demontáži sklo nezanechá žádné trvalé stopy.

 

*Zobrazené fotky jsou náhledové. Produkt se může lišit od zobrazeného na fotce výřezy na komponenty a balením v závislosti na šarži dodání.

POZOR! Tvrzené sklo překrývá pouze plochý povrch displeje, bez zaoblených okrajů a rohů obrazovky.

Jak nasadit tvrzené sklo? - Zjistěte víc  Informace o výrobci