+420 228883188 Po-Pá 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
KOŠÍK
+
+
+

Navrhněte si vlastní pouzdro pro ZTE Blade V10 Vita

FILTRY
zobrazit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE
zobrazit
Jen dostupné
Zobrazit

 

 

Maximum možného

Pokud chcete jako čínská značka prorazit ve světové konkurenci, potom nejspíš nabídnete za více než přijatelné peníze opravdové maximum. Stejně na to jde firma ZTE se svým telefonem Blade V10 Vita. Za necelé 4 tisíce si odnesete domů výbavu, která je běžná pro telefony střední třídy.

Odlište se

Telefonů nižší a střední třídy existuje nesmírné množství. Je to vcelku logické. Za přístroj, který při dobrém zacházení vydrží kolem 5 let, se většině lidí nechce vyhazovat desetitisíce. Na prohlížení obsahu, vytváření fotek a selfíček či běžnou agendu stačí obyčejný funkční přístroj. A takový ZTE Blade V10 Vita jistě je. Abyste si svůj smartphone odlišili od ostatních ekonomických zařízení, pořiďte pro něj ochrannou pomůcku, jakou nebude mít nikdo jiný na celém světě. Na mysli máme kryty s vlastním motivem. Jejich výroba je až překvapivě jednoduchá. Bílo-průhledný obal, který vidíte před sebou, přesně odpovídá telefonu ZTE Blade V10 Vita. Všechny otvory na funkční a ovládací tlačítka a prvky jsou přesně tam, kde mají být. Vaší tvůrčí plochou budou bílá záda pouzdra na mobil. Právě na bílou ostatní barvy nejlépe chytají. Na tuto plochu nahrajte obrázek či obrázky ze své paměti, z internetu anebo z naší galerie. Po jejich správném umístění, natočení a zvětšení či zmenšení ještě doporučujeme pohlídat barevnost pozadí. Kdekoli ho nekryje obrázek, tam zůstane původní bílá. Textový editor můžete a nemusíte použít. Je velmi oblíbený v případě, že kryty na mobil s vlastním potiskem plánujete jako dárek. Na druhou stranu i v takovém případě přidání textu dobře zvažte. Na text „všechno nejlepší k 50. narozeninám, Jarmilko“, nemusí dotyčnou Jarmilku bavit se dívat každý den po celou dobu životnosti svého telefonu.

Na cestě k vám bleskurychle

Jakmile svou objednávku dokončíte, okamžitě se jí začneme věnovat. Osobní kryty na mobil tiskneme stejnou technikou, jako obaly na mobil v naší nabídce. Kvalitou výsledku si proto můžete být jisti.