Navrhněte si vlastní pouzdro pro ZTE Blade A5 (2019)

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Za méně více

Novinka z května 2019 od čínské značky ZTE potěší především všechny příznivce nízké ceny. Telefon ZTE Blade A5 2019 pořídíte již za pár tisíc. Méně nákladný vzhled telefonu však můžete dokonale zamaskovat a zakrýt. Také tento telefon jsme zařadili do naší kreativní dílny na výrobu obalů s vlastním potiskem. Osobitý vzhled může svému chytrému telefonu dopřát každý.

Kryty s vlastním motivem za pár chvil

Výroba vlastního pouzdra na mobil nezabere víc než pár minut. Program, který jsme pro to vyvinuli, je výjimečně jednoduchý a intuitivní, takže se v něm brzy zorientuje každý. Navíc běží na našich stránkách, takže nemusíte nic stahovat do svého telefonu a zbytečně tak plýtvat kapacitou svého úložiště. Vaším tvůrčím polem bude bílá plocha, kterou vidíte před sebou. Ta svými rozměry přesně odpovídá telefonu ZTE Blade A5 2019. Na svém místě je výřez pro zadní jednoduchou kameru i boční výřezy pro veškerá tlačítka. Ty se však nachází na místě, které nebudou vaše tvůrčí záměry nijak narušovat, na rozdíl od výřezu pro zadní kameru. S jeho přítomností byste měli počítat, až na plochu nahrajete jeden či více obrázků. Bude nutné je posouvat, natáčet, zvětšovat či zmenšovat, dokud nebudou vzhledem k výřezu v optimální pozici. Nad ostatními možnostmi není třeba se nijak zvlášť pozastavovat. Textové tlačítko slouží k přidání textu, barvou pozadí zamaskujete původní bílou, která by jinak zůstala všude tam, kde pozadí nedořešíte. Dokončení objednávky je stejně snadné, jako nákup jakýchkoli jiných gadgetů z našich stránek.

Perfektní dárek pro každého

Osobní kryty na mobil jsou perfektní dárek pro vaše blízké. Čas a fantazie, které návrhu věnujete, potěší každého. Na obal na mobil se většina z nás dívá opakovaně. Pokud ho zdobí motiv, který jste speciálně navrhli, bude na vás obdarovaná osoba vzpomínat znovu a znovu každý den.