Navrhněte si vlastní pouzdro pro ZTE Axon 10 Pro 5G

ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Tvrzená ochranná skla na mobil ZTE Axon 10 Pro 5G i lehké folie na displej

Pro smartphone ZTE Axon 10 Pro 5G máme v e-shopu Etuo.cz připraveny ochranné prostředky pro ochranu displeje před poškozením. V arzenálu jsou připravena tvrzená ochranná skla na mobily ZTE Axon 10 Pro 5G, ale také jednoduché folie na displej. Ochranné folie jsou z měkkého pružného materiálu. Kopírují tvar a rozměry přední části telefonu ZTE Axon 10 Pro 5G. Snadno je na ni přilepíte. Ochranná folie chrání obrazovku mobilu ZTE Axon 10 Pro 5G především před drobnými oděrkami a nečistotami. Je relativně měkká a tak ji neochrání před větším poškozením. Pokud pro mobil ZTE Axon 10 Pro 5G hledáte výraznější ochranu, podívejte se na tvrzená ochranná skla na mobily ZTE Axon 10 Pro 5G. Jsou z velmi tvrdého plastu, který svou tvrdost získal díky vysoké molekulární hustotě. Tvrzené ochranné sklo na mobil ZTE Axon 10 Pro 5G dosahuje tvrdosti 9H na Mohsově stupnici, což znamená, že odolá i velmi ostrému hrotu.

Průhledné sklo na mobil ZTE Axon 10 Pro 5G ušetří peníze i nervy

Velký displej mobilu ZTE Axon 10 Pro 5G je stejně zranitelný, jako displeje jiných chytrých telefonů. Stačí tak jen velice málo a může dojít k jeho poškození. Nejčastěji jsou to drobné odřeniny a prasklinky, ale pokud vám telefon ZTE Axon 10 Pro 5G spadne na tvrdý povrch, může displej úplně popraskat a některé části vypadnout. Ztrácí tím nejen obraz, ale také pohodlné ovládání. Někdy může být nutná i úplná výměna displeje mobilu ZTE Axon 10 Pro 5G. A ta vyjde i na několik tisícovek.

Chytrý telefon ZTE Axon 10 Pro 5G

Smartphone ZTE Axon 10 Pro 5G patří k velmi slušně vybaveným zařízením střední třídy. Mobil ZTE Axon 10 Pro 5G má solidní výkon, velké úložiště i fotoaparát, který slibuje hodně zábavy.