Navrhněte si vlastní pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 9S

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 101
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Buďte tvůrce unikátního obalu s vlastním potiskem i na mobil Xiaomi Redmi Note 9S

Váš nový mobil Xiaomi Redmi Note 9S můžete vyladit k dokonalosti s novým obalem s vlastním potiskem, jehož budete autorem. Obal na mobil Xiaomi Redmi Note 9S může mít zcela jedinečný obal s vlastním potiskem podle vaší fantazie. Získá tak skvělý punc jedinečnosti. A získat takový obal s vlastním potiskem je vlastně velmi jednoduché. Potřebujete trochu času najít nebo vytvořit obrázek, který budete chtít na obal natisknut. Můžete chtít na obalu na mobil Xiaomi Redmi Note 9S vlastní grafiku, nebo využít rodinné fotografie. Pak otevřete aplikaci pro kryty s vlastním motivem, která je zde na stránce e-shopu Etuo.cz. Váš obrázek do aplikace pro kryty s vlastním motivem nahrajte. Pozor na tiskovou kvalitu. Okamžitě uvidíte model obalu pro telefon Xiaomi Redmi Note 9S, i jak bude výsledek vypadat. Využijte úprav v aplikaci a dolaďte návrh do detailu. Odešlete objednávku a za dva pracovní dny vám pošleme váš nový obal na mobil Xiaomi Redmi Note 9S.

Kryty s vlastním motivem pro mobil Xiaomi Redmi Note 9S jsou místem pro sny i ochránci mobilu

Kryty s vlastním motivem pro mobil Xiaomi Redmi Note 9S jsou ideálním prostorem, kde předvedete váš talent nebo vaše lásky. Je jen na vás, jestli na obalu s vlastním potiskem bude fotka vašich dětí, autorská grafika nebo třeba logo vaší společnosti. Můžete si však být jistí, že nikdo jiný na světě nebude mít stejný. Zároveň jsou kryty s vlastním potiskem na mobil Xiaomi Redmi Note 9S plně funkční ochranou. Mobil Xiaomi Redmi Note 9S zabezpečí před mechanickým poškozením jeho pláště. Kopírují tvar i rozměry mobilu Xiaomi Redmi Note 9S, a tak na něj ideálně dosednou.

Chytrý telefon Xiaomi Redmi Note 9S

Ideální volba pro všechny, kteří chtějí ochutnat funkce mobilů střední třídy, ale zároveň netouží po velkém utrácení, to je mobil Xiaomi Redmi Note 9S.