Navrhněte si vlastní pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 9

Filtry Sbalit
Značka zařízení 1
×
Model zařízení 102
×
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit
ZOBRAZIT NA STRÁNCE Sbalit

Jedinečnost obalu s vlastním potiskem na mobil Xiaomi Redmi Note 9

Získat zcela unikátní obal na mobil Xiaomi Redmi Note 9 s vlastním potiskem není vůbec těžké? A dokonce to nestojí ani závratné částky, ale ani spoustu času. Vlastně to celé máte ve vašich vlastních rukách. Chce to jen pár minutek na kreativní tvorbu a nápad, co byste na krytu s vlastním motivem na mobil Xiaomi Redmi Note 9 chtěli každý den vídat. Můžete tam hrdě nosit obrázek, který jste dostali od dcerky k narozeninám, nebo rovnou fotku vašich děti. Jen pozor, obrázek musí být v dostatečné tiskové kvalitě. Zde v e-shopu Etuo.cz je připravena jednoduchá a praktická aplikace pro kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Redmi Note 9. Připravený obrázek do ní nahrajte a na modelu obalu pro mobil Xiaomi Redmi Note 9 uvidíte, jak bude potisk vypadat. Pak už stačí jen obal s vlastním potiskem pomocí funkcí aplikace doladit. Můžete přidat i krátký text. Co třeba věnování? Kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Redmi Note 9 jsou super dárkem.

Prostor pro kreativní vyjádření i ochrana mobilu Xiaomi Redmi Note 9

Kryty s vlastním motivem na mobil Xiaomi Redmi Note 9 dávají jedinečnou příležitost pro vaše osobní sebevyjádření. Co na obalu s vlastním potiskem na mobil Xiaomi Redmi Note 9 bude, je pouze na vás. My zajistíme, že je také plně funkční. Obaly s vlastním potiskem spolehlivě zabezpečí tělo telefonu Xiaomi Redmi Note 9 před mechanickým poškozením. Jsou vyrobeny v rozměrech a tvarech telefonu Xiaomi Redmi Note 9 a z velmi kvalitních materiálů. Na mobilu Xiaomi Redmi Note 9 dobře sedí, otvory pro kamery a sloty jsou na správných místech a ve správné velikosti.

Smartphone Xiaomi Redmi Note 9

Chytrý mobil Xiaomi Redmi Note 9 je pecka novinkou, která potěší i dost náročné uživatele. Zvlášť super je vychytaný foťák se čtyřmi kamerami.